Apple'dan Gerçek Kablosuz Şarj

Czmi

Doçent
Reaksiyon puanı
2
kimse bosuna cenesini yormasin
hemen acikliyorum
bu demek ki artik her ortamda bir radyasyon akimina maruz kalicaz. kimse bunun zararsiz oldugundan bahs etmesin bana. her ne durumda olursa olsun bir radyoaktif alan olusacak ve bunun icinde olmak icin can aticaz, neden mi. muthis akilli telefonlarimizin sarji bitmesin de 2 kiza ,2 erkege daha kur yapalim diye
Halbu ki cihaz pillerinde oynama yapilabiliyor. daha kaliteli malzemeyle bu sorunlar giderilebiliyorken neden bunlara gerek duyuluyor
neden kapali alana SIKIsip kalmak zorunda birakiliyor

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Zaten bir adım önünde değil mi :) buda olursa şahane olur valla.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence cok dogru soylemissiniz..bu icatlar guzel olabilir,fakat basimizada bela acicaklar,cagimizin en buyuk hastaligi kanser,bu adamlar boyle cihazlar teknolojiler cikarmaya devam ederlerse tedavi ilacta okadar buyuk kazanicaklar,bana gore guzel fakat gereksiz....

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
yaklaşık olarak 100 sene önce Nikola Tesla nın yaptığı bir teknolojiyi kendi patentleri arasına katmakta anca apple a yakışır.

elo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
''BrandZTM En Değerli 100 Küresel Marka'' çalışmasına göre Apple, marka değerini yüzde 19 artırarak 182,9 milyar dolara çıkardı ve en değerli marka oldu."
Siz apple lın lafını yapın onlar kazansın boşuna birbirinizle laflaşın apple kazansın...
---
Türkiye'den listeye girebilen marka çıkmadı

Millward Brown Türkiye Genel Müdürü Betül Khan ise, ''2012 senesi için ilk kez Türkiye'de de gerçekleştirilen BrandZTM araştırmasında 8 değişik sektörde halka açık Türk markalarının değeri hesaplandı. Türkiye'nin en değerli 25 markasının belirlenmesi için yapılan bu çalışmadan Küresel 100 Marka sıralamasına girebilen marka çıkmadı. En değerli 100'üncü Küresel Marka olan DHL 7,6 milyar dolarla listenin sonunda yer alırken, en değerli 25 Türk markası listesinin başındaki markanın değeri 2,4 milyar dolar olarak hesaplandı'' açıklamasında bulundu.

kaynak:http://www.sabah.com.tr/Gundem/2012/05/22/dunyanin-en-degerli-markasi-belli-oldu

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Bazıları da samsung görmesin felan yazmış, başlığa yapılan en saçma yorum.
Tesla yaptı apple biraz günümüze uyarlamayıp üstüne kondu sanki.

H SİZER

Doçent
Reaksiyon puanı
4
Koyunlar bile önüne konan her otu yemez üzerinize almayın yorumum haberinize değil şu piyasadaki vay efendim şöyle kablosuz böyle kablosuz şarjlı Nokia yada bir başkası diye reklam yapanlara yani şimdi bu teknoloji diye bize yutturmaya çalıştıkları çokmu mühim bir olay ben telefonu o aletin üstüne koyup saatlerce bekledikten sonra bunun neresi üstün özellik sadece söketi takmakmı aman nekadar zor iş bir soketi takmak kablosuz değil bunun adı olsa olsa soketsiz şarz olur birde pahalı tam enayi işi gerçekte bunlar insanlara koyunluk test i mi yapıyorlar anlamadın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle katılıyorum. elektromanyetik kirlilik. buna dur denmeli