Apple Watch hoparlöre su kaçtı

Bu konuyu okuyanlar

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Arkadaşlar bir kaç saat önce duşa girdim normalde hiç böyle bir şey olmazdı ama Watch hoparlörüne su kaçtı. Su kilidi ile çıkarmayı denedim lakin sonuç aynı. Ses kaydı alıp dinledim ve ses cızırtılı geliyor. Eğer bir sorun varsa garantisi var yaparlar mı ?

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Apple Watch kaç hocam?

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam bence cihazı tamir edeceklerdir garanti kapsamında. Çünkü size garantisini vermiş su geçirmez olduğunda dair. Destek ile iletişime geçin sizin sorununuzu çözerler.

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Hocam bence cihazı tamir edeceklerdir garanti kapsamında. Çünkü size garantisini vermiş su geçirmez olduğunda dair. Destek ile iletişime geçin sizin sorununuzu çözerler.

Yarın destekle iletişime geçmeyi deneyim ama aksilik taraf yarın da yolculuğa çıkacağım memlekete gidicem ne ara destekle konuşucaz valla hiç olmadık yerde :(

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Şanssızlığınıza denk gelmiş hocam :(. Gideceğiniz şehirde Apple Yetkili Servisi varsa şanslısınız o zaman.

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Şanssızlığınıza denk gelmiş hocam :(. Gideceğiniz şehirde Apple Yetkili Servisi varsa şanslısınız o zaman.

Benim bildiğim her şehirde oluyor hocam yani daha doğrusu Apple Desteğe konumunuzu söylüyorsunuz size en yakın servisi gösteriyor bu güzel bir şey

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Evet hocam Apple Müşteri hizmetleri ve destek alanında bence 1. sırada. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Evet hocam Apple Müşteri hizmetleri ve destek alanında bence 1. sırada. Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

Umarım hocam. O değilde servise gidince garanti kapsamına girmez derseler sıkıntı.. Ya da hocam kürdan ya da peçeteyi sivrileştirsem hoparlöre soksam belki düzelir mi ?
Kürdan değilde peçetenin ucunu sivrileştirmek mantıklı gibi duruyor.

bwr

Doçent
Reaksiyon puanı
758
Hocam %100 temizleyemezsiniz. Arayıp sorarsanız size söyleyeceklerdir yarın garanti kapsamında olup olmadığını.

TheTruthHurts

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,139
Watch’ı bilmiyorum ama çoğu şirket sıvı yüzünden oluşan hasarlara karşı bir garanti vermiyor/garantisinde böyle sorunları kapsamıyor.

Yinede bir görüşün. Ben de merak ediyorum.

Wenirien

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Watch’ı bilmiyorum ama çoğu şirket sıvı yüzünden oluşan hasarlara karşı bir garanti vermiyor/garantisinde böyle sorunları kapsamıyor.

Yinede bir görüşün. Ben de merak ediyorum.

Sağolun hocam gerek kalmadı bu sabah düzelmiş onu farkettim. Herhalde çok derinlerine su kaçmıştı o da sabaha kadar kuruyup buharlaştı. Benim düşüncem böyle

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,394
Apple İphonelarda sıvı yoluyla oluşan arızayı garanti kapsamında saymıyordu saatler içinde aynısı geçerli olabilir. Ayrıca apple watchlar 50 metreye kadar suya dayanıklı yani su geçirmez değiller.