Soru Apple Watch ekran değişimi hakkında

ezgiakturk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Dostlar herkese selam, şimdi apple watch SE 2. Nesil bir saatim var. Dün apartmandan inerken kolum duvara çarptı ve saatim çatladı. Ekran değişimi için 2 gündür araştırmalar yapıyorum. Ekran değişimi fiyatı aldım bir kaç firmadan korkunç rakamlar var 6000-8000 tl arası fiyat verdiler. Neyse en son tamirburada diye bir firma ile görüştüm, teknisyen ekranda leke var mı, çizgi vs var mı diye sordu baktık yok dedim. O halde ekran değişimi yapmanıza gerek yok ekranın %60 daha uygununa ön cam değişimi yapalım dediler. Baktığın zaman harika teklif aslında fakat şunu sordum, bu parça orjinal mi dedim ? şu cevabı aldım, hanım efendi apple ön cam değişimi hizmeti vermediği için bu parçaların piyasada orjinali mevcut değil fakat piyasanın en sağlıklı ürünlerini kullanıyoruz herhangi bir sorun yaşanmıyor. Yaşanması halinde 1 yıl da garantili olduğu söylendi. Firmada güven verdi açıkçası. Şimdi siz olsanız Ekranı komple orjinal olarak mı değiştirirdiniz? Yoksa Sadece ön camı mı değiştirirdiniz.? Şimdiden teşekkürler :)

Ekli dosyalar

• unnamed.jpg
    unnamed.jpg
    19.9 KB · Görüntüleme: 31