Apple watch almak mantıklı mı ?

Bu konuyu okuyanlar

MSefaB

Asistan
Reaksiyon puanı
49
Selam arkadaşlar telefonum henüz yok babamınkini kullanıyorum samsung 2.el apple watch almak istiyorum
1 2 sene sonrada telefon alırım ama andorid mi olur ios mu olur onu tam bilemiyorum. eğer apple watch
series 2 ya da 3 alırsam android telefonlarla iyi çalışır mı ? Birde bu akıllı saatler beni 2 yıl götürür mü dayanır mı ?

NickChicken

Profesör
Reaksiyon puanı
2,596
Selam arkadaşlar telefonum henüz yok babamınkini kullanıyorum samsung 2.el apple watch almak istiyorum
1 2 sene sonrada telefon alırım ama andorid mi olur ios mu olur onu tam bilemiyorum. eğer apple watch
series 2 ya da 3 alırsam android telefonlarla iyi çalışır mı ? Birde bu akıllı saatler beni 2 yıl götürür mü dayanır mı ?
Apple Watch Android' de çalışmıyor.

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Hocam şöyle diyeyim, akıllı saatler genel olarak çok lüks şeyler. Yani ben kendim kullanıyorum, almaya gerek yokmuş. Şöyle diyeyim, telefondan önce saat alırsanız pek çok işlevini kullanamayacaksınız, ayrıca Android telefon alırsanız yine bir kaç özelliğine erişemiyorsunuz. Eğer ben LTE sürüm (Yani hat takılabilir) alıcam diyorsanız 2 yıl mesajlaşma işlemleri dışında çok rahat kullanırsınız. (İnsanların olduğu ortamlarda sesten yazıya kullanmak olmuyor tabi insanların duymasını istemiyorsanız, ayrıca küçücük ekranda klavye de küçük, mesaj yazmak zor oluyor.) Sadece arama ihtiyacımı karşılasın diyorsanız onda da tahmin edebileceğiniz üzere sadece Bluetooth kulaklıkla normal bir konuşma yapabilirsiniz. (Karşı tarafın sesini vermeden.) Ben ilk önce telefon almanızı öneririm.

ardabast61

Asistan
Reaksiyon puanı
205
Apple Watch'lar yalnızca Apple cihazlar ile çalışır.Yani android ile Apple Watch'ı senkronize olarak kullanamazsın.Seri 3 ve sonraki modelleri kesinlikle öneririm.(Seri 6 kullanıyorum.)

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Ben 320 tlye amazfit bip almıştım memnunum güzel saat ama ilk önce telefon almak daha mantıklı