Apple Watch 4 mü 5 mi

Apple Watch Series 4 mü 5 mi?

• Series 4

• Series 5

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

kemaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar Apple Watch almayı düşünüyorum fakat Watch series 4 mü alsam yoksa Series 5’i mi beklesem. Watch Series 5’te bana ekstra bir şey katacak bir özellik olur mu? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Arkadaşlar Apple Watch almayı düşünüyorum fakat Watch series 4 mü alsam yoksa Series 5’i mi beklesem. Watch Series 5’te bana ekstra bir şey katacak bir özellik olur mu? Bilginiz varsa yazarsanız sevinirim.
bekle ama fiyat dahada pahali olacaktir

Akın AK100

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Eğer para sıkıntın yoksa tabiki series 5 ama kısıtlı bi bütçe var dersen çok fazla kullancağın şey katcağını düşünmüyorum series 4 zaten her konuda yeterli bir akıllı saat

SKaan27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
apple watch 4 daha ucuza gelir 4 de güzel

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Daha çıkmadı bile o yüzden yorumsuz. Ama apple saat konusunda her seride üstüne baya koyarak ilerliyor. Zaten çıktığında bi telefon fiyatı olur alabilirsen alırsın :)

AppleFatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı ikilemdeyim şuan, acaba hiç detaylı bir inceleme yapıp, iki model arasında kıyaslama yapacak biri varmı? Aradaki 300 TL fiyata değer bir performans artışı varmı modeller arasında?

kemaltug

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Aynı ikilemdeyim şuan, acaba hiç detaylı bir inceleme yapıp, iki model arasında kıyaslama yapacak biri varmı? Aradaki 300 TL fiyata değer bir performans artışı varmı modeller arasında?
Ben Apple Watch series 4 kullanıyorum şu an. Gayette memnunum. Apple Watch series 4 ile Apple Watch series 5 arasında değişen çok bir şey yok ama bu insandan insana değişir. Eğer diyorsan ki saatin ekranı devamlı açık olsun saat olduğu belli olsun 300 TL farkla Watch 5 alabilirsin-ki pil olarak hiç bir geliştirme yok-. Birde yeni gelen pusula falan var. Açıkçası iPhonenun pusulası da gayet gelişmiş. Yeni gelen çipte var ama Apple Watch series 4 ün de gayet yeterli hızı var. Demem o ki 300 TL fark sana kalmış. İkiside gayet güzel ve yeterli cihazlar.

hasanalicelennn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
42
Ben Apple Watch series 4 kullanıyorum şu an. Gayette memnunum. Apple Watch series 4 ile Apple Watch series 5 arasında değişen çok bir şey yok ama bu insandan insana değişir. Eğer diyorsan ki saatin ekranı devamlı açık olsun saat olduğu belli olsun 300 TL farkla Watch 5 alabilirsin-ki pil olarak hiç bir geliştirme yok-. Birde yeni gelen pusula falan var. Açıkçası iPhonenun pusulası da gayet gelişmiş. Yeni gelen çipte var ama Apple Watch series 4 ün de gayet yeterli hızı var. Demem o ki 300 TL fark sana kalmış. İkiside gayet güzel ve yeterli cihazlar.

Pusula olması lte li model olmadıkça hiçbirşey ifade etmiyor. Lte destekli olursa telefon olmadan kullanılabildiği için işe yarayabilirdi. Onun için tek artı ekran açık olması

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Bütçeniz varsa 5