SDN Apple Vision Pro satışları çakıldı! İşte nedeni

SDNRobot

shiftdelete.net
SDN
Reaksiyon puanı
597
apple-vision-pro-satislar-azaliyor-2.webp

Bu içerik ilk olarak Apple Vision Pro satışları çakıldı! İşte nedeni adresinde yayınlandı Teknoloji Haberleri - ShiftDelete.Net.

Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Bir heves uğruna balon şişirdiler. Katlanan telefonlar kadar başarısız oldu.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,273
Şahsen gereksiz olduğunu pek sanmıyorum, gelecekte adından oldukça bahsettirecek bir yenilik.
Benzer bir cihazı Samsung yapsaydı, tavrınız ne merak ettim doğrusu. Kaldı ki, uçakta veya seyahat halinde kullanımı oldukça zevkli olacak teknolojik ürün. Daha da geliştirildiğinde daha işlevsel olacağını da düşünüyorum.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Şahsen gereksiz olduğunu pek sanmıyorum, gelecekte adından oldukça bahsettirecek bir yenilik.
Benzer bir cihazı Samsung yapsaydı, tavrınız ne merak ettim doğrusu. Kaldı ki, uçakta veya seyahat halinde kullanımı oldukça zevkli olacak teknolojik ürün. Daha da geliştirildiğinde daha işlevsel olacağını da düşünüyorum.
İlk olarak META yapmıştı ve marka değeri Apple kadar yüksek ve tüketici kitlesi fazla olamadığı için başarısız bir pr stratejisi oldu.
Sizin söylediğiniz gibi Vision Pro, taşınabilirlik konusunda o kadar mobilite değil ve bununla birlikte cihazın işlevselliği kısıtlı. Gelecek zaman da projelerinin arkasında durmaya edip yeni fikirlerle geliştirmeye çalıştıkları taktirde istenilen başarıya ulaşabilirler.

Loutermilch

Profesör
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,281
Apple'dan bağımsız bana aletin kendisi çok absürt geliyor. Böyle havada elini oynatmalar falan, aşırı komik geliyor. Şahsen param olsa bu cihaza 3.500$ vermeyeceğim gibi Meta Quest 3'e 500$'da vermezdim. Genel olarak bu teknoloji bana gereksiz geliyor. Sonuçta arz-talep meselesi, alan kişi memnunsa beni pek alakadar etmez.

SPECİAL FORCES

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
5,273
İlk olarak META yapmıştı ve marka değeri Apple kadar yüksek ve tüketici kitlesi fazla olamadığı için başarısız bir pr stratejisi oldu.
Sizin söylediğiniz gibi Vision Pro, taşınabilirlik konusunda o kadar mobilite değil ve bununla birlikte cihazın işlevselliği kısıtlı. Gelecek zaman da projelerinin arkasında durmaya edip yeni fikirlerle geliştirmeye çalıştıkları taktirde istenilen başarıya ulaşabilirler.
Elbette hocam, zaten daha yeni bir teknoloji Apple tarafında.
Ki biliyorsunuz. Apple daha da geliştirerek cihazı daha kullanılabilir foruma getireceklerdir.
Apple genelde işini iyi yapar bilirsiniz, zamanla da bunu göstereceğinden şüphem yok doğrusu.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Apple'dan bağımsız bana aletin kendisi çok absürt geliyor. Böyle havada elini oynatmalar falan, aşırı komik geliyor. Şahsen param olsa bu cihaza 3.500$ vermeyeceğim gibi Meta Quest 3'e 500$'da vermezdim. Genel olarak bu teknoloji bana gereksiz geliyor. Sonuçta arz-talep meselesi, alan kişi memnunsa beni pek alakadar etmez.
Yorumunuza katılıyorum hocam, gelirim var çok şükür ancak daha yeni ve kullanılabilirlik açısından.
Şahsen yeni bir teknoloji olması ve daha da geliştirileceğini düşündüğüm için direkt sahip olmadım.
Gerekli veya gereksiz bu durum tamamen kişiye göre değişiklik gösteren bir durum. Yorum yapmaktan kaçınmanın doğru olacağını düşünüyorum. Örnek vermek gerekirse şuan gelişmeleri ve ilerleyen zamanlarda tanıtılacak cihazlardaki ilerlemeler neticesinde almayı düşünebilirim.

Son düzenleme: