Apple ücret iadesi

Bu konuyu okuyanlar

The_Company

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Konu hakkında bilgisi olanlar beni aydınlatırsa sevinirim dedikodu mudur degil midir bilmiyorum clash of Clans tarzı oyunlarda oyun içi alım yaparak ücreti geri iade alıp aldıkları ürünleri kullanmaya devam edebiliyorlar bunun belli bir sınırı varmi yoksa bildiğimiz bir acık mi buldular bilen varsa yardımcı olursa sevinirim iadeninde bir sınırı olmalı

Reaksiyon puanı
57
Benim Apple storeden ücret iadesi istemişdim oynadığım oyunda, 70 tl civarı ödeme yapmışdım. oyundan karşılığını alamayınca oyunun firmasına ingilizce olarak mesaj gönderdim, hiç bi cevap yoktu, aradan bi gün geçti hayla oyun parası gelmemişdi bende apple store müşteri hizmetleri arayıp gerekli bilgileri verdim paramı geri aldım. hesabımdan 70 tl aldı ama oyun firması onaylamamıştı, telefonundan apple hesabına gir satın alımlarına bak.

rubarovan21

Profesör
Reaksiyon puanı
320
Benim Apple storeden ücret iadesi istemişdim oynadığım oyunda, 70 tl civarı ödeme yapmışdım. oyundan karşılığını alamayınca oyunun firmasına ingilizce olarak mesaj gönderdim, hiç bi cevap yoktu, aradan bi gün geçti hayla oyun parası gelmemişdi bende apple store müşteri hizmetleri arayıp gerekli bilgileri verdim paramı geri aldım. hesabımdan 70 tl aldı ama oyun firması onaylamamıştı, telefonundan apple hesabına gir satın alımlarına bak.

Bende bir uygulama için aynı sorunla karşılaştım. Bende Apple tarafından geri ödeme aldım fakat kartıma yansımadı. Bankanızla bir görüşün isterseniz. Belki bir yolu bulunur.

Reaksiyon puanı
57
Hayır öyle değil apple alıyor eyer kredi kartı kullanıyorsa tabi Apple aramanız gerekir onlar yardımcı oluyorlar. Banka sadece paranızı veriyor uygulama ilgili yardımcı olcaklarını zahnetmiyorum, onada bakan ya oyun firması bide satın alımlarından apple sorumludur >.<