Apple Music Sansürlü İçerik Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

hasanymz3449

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Apple Music'i ile android cihazımda sansürlü şarkıları sorunsuz dinleyebiliyorken iPad cihazımda sorun çıkıyor.Ayarlardan sınırlandırmala girip uygunsuzu seçtim,uygunu seçtim,ülke değiştirdim,sınırlandırmaları kapattım,cihazı yeniden başlattım, düzelmedi ama sadece iPad ile dinlemeye çalışırken oluyor.Bilgisayardan dinlemeye çalışınca da sorun çıkmıyor.Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
IMG_0007.PNG

Frieza

Asistan
Reaksiyon puanı
87
Eğer hala çözemediyseniz çözüm basit iTunes Store’a girin - Müzikler kısmından sansürlü olan bir şarkıya gelin yanında (E) yazar - fiyatının üstüne tıklayın satın almayın sansürlü içerik vs. çıkacak izin ver deyin. Eğer satın al ekranı çıkarsa da vazgeç deyin çözülmüştür sorun.

hasanymz3449

Asistan
Reaksiyon puanı
19
Eğer hala çözemediyseniz çözüm basit iTunes Store’a girin - Müzikler kısmından sansürlü olan bir şarkıya gelin yanında (E) yazar - fiyatının üstüne tıklayın satın almayın sansürlü içerik vs. çıkacak izin ver deyin. Eğer satın al ekranı çıkarsa da vazgeç deyin çözülmüştür sorun.
Fakat sorun iTunes te değil Apple Music te

Efee Şahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Apple Music'i ile android cihazımda sansürlü şarkıları sorunsuz dinleyebiliyorken iPad cihazımda sorun çıkıyor.Ayarlardan sınırlandırmala girip uygunsuzu seçtim,uygunu seçtim,ülke değiştirdim,sınırlandırmaları kapattım,cihazı yeniden başlattım, düzelmedi ama sadece iPad ile dinlemeye çalışırken oluyor.Bilgisayardan dinlemeye çalışınca da sorun çıkmıyor.Sorun neyden kaynaklanıyor olabilir?
Ekli dosyayı görüntüle 87364
bende de oluyor nasıl düzeltebilirim

hasanymz3449

Asistan
Reaksiyon puanı
19
bende de oluyor nasıl düzeltebilirim
Ayarlardan ekran süreni kapat.Ardından iTunes sa gir ve 1 tane explicir şarkı bul ve şarkıyı açmaya çalış.Açamaya çalıştığında ekrana uyarı gelicek tam olarak ne yazdığını hatırlamıyorum.İzin vere bas ve Apple musice geri döndün. Böyle düzelmesi lazım. Eğer olmaz ise AppStoreden Apple Destek adlı uyukamayı yükleyip yardım isteyebilirsin.