Apple Maske Ortaya Çıktı (Gerçek)

Bu konuyu okuyanlar

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
Uzun bir süredir Apple'ın maske üreteceği hatta ürettiğini duymuştuk. Hatta adı için de "iMask" tarzı önerilerde de bulunulmuştu. Bir teknoloji devinin bu işe gireceğini ben de çok saçma bulmuştum ama Apple gerçekten bir maske üretmiş :)

Dün de dünyaca ünlü Unbox Therapy adlı kanal Apple maskesinin kutu açılışını yaptı. Çok ilginç bir tasarımı olduğunu söylemek mümkün. Kutu içinden de 5 adet maske çıkıyor. Yıkanabilir yapıda olan maskeler tam 5 sefer de kullanılabiliyor.

Maskelerin satışının olup olmayacağına gelirsek de bu maskeler sadece Apple çalışanları için üretilmiş.

Reaksiyon puanı
221
Uzun bir süredir Apple'ın maske üreteceği hatta ürettiğini duymuştuk. Hatta adı için de "iMask" tarzı önerilerde de bulunulmuştu. Bir teknoloji devinin bu işe gireceğini ben de çok saçma bulmuştum ama Apple gerçekten bir maske üretmiş :)

Dün de dünyaca ünlü Unbox Therapy adlı kanal Apple maskesinin kutu açılışını yaptı. Çok ilginç bir tasarımı olduğunu söylemek mümkün. Kutu içinden de 5 adet maske çıkıyor. Yıkanabilir yapıda olan maskeler tam 5 sefer de kullanılabiliyor.

Maskelerin satışının olup olmayacağına gelirsek de bu maskeler sadece Apple çalışanları için üretilmiş.
Face ID varmı bari. En ucuz ürün bu olacak gibi duruyor 5000 TL olabilir.

aykut_korkmaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Saçma değil, tam tersi gayet iyi bir tasarım yapılmış maskeler için. Özellikle burun kısmı iyice kapanıyor. Pahalı olur mu orasını bilemem.

TheTruthHurts

Profesör
Reaksiyon puanı
3,139
Lew’in videosunu izleyecek zamanım yok. Umarım maske normal maskelere göre güzeldir. Yıkanabilir olduğu için koruma seviyesi büyük ihtimalle yüksek değil.

Önceki resimlere göre tasarımını 3m’in maskelerine benzettim(doğrusu bu tasarım 3m’in mi bilmiyorum)

Son düzenleme:

aykut_korkmaz1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
33
Ne varmış arkadaş bu kadar vergi verilecek devlet doymuyo vergiye

Reaksiyon puanı
221
Olay Apple'ın zammı değil, devletin aldığı vergiler. Halen anlatamıyoruz.
Hocam biliyorum vergileri TRT payını ama ilk çıktığında 3299 TL idi ve bu KDV dahil fiyatıydı. Şuan 6000 TL olmasının sebebi ne olabilir? Xiaomi den neden o kadar vergi alınmıyor? 2500 TL ye satılan redmi note 9 se den 2 3 kat daha iyi ama sadece elma logosuna herhalde para alıyorlar.

Jarvisit

Tech is my home
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
2,841
Hocam biliyorum vergileri TRT payını ama ilk çıktığında 3299 TL idi ve bu KDV dahil fiyatıydı. Şuan 6000 TL olmasının sebebi ne olabilir? Xiaomi den neden o kadar vergi alınmıyor? 2500 TL ye satılan redmi note 9 se den 2 3 kat daha iyi ama sadece elma logosuna herhalde para alıyorlar.

iPhone SE 2020 fiyatı 5.299 TL olarak açıklandı ve hala öyle. Siz cihazı karıştırıyorsunuz.

Usain

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,045
Maskeyi 10 dolara verip arkadaki toka için 50 dolar istemelerini bekledim bir an.