Apple iPhone 6'dan Ne İstiyoruz?

Bu konuyu okuyanlar

Alengirli

Dekan
Reaksiyon puanı
23
Apple iPhone 6'dan Ne İstiyoruz?

Apple iPhone 6'yı satın almayı planlayan kullanıcı topluluğunun büyük bir kısmının önceliği büyük ekran değil. İşte anket sonuçlarına göre iPhone 6'dan beklenenler.

M.Uzun

Profesör
Reaksiyon puanı
2
en önemlisi benim için pil ömrü ekran büyük olsa ne olcak olmasa ne olacak :) iphone 5s sahibiyim eğer ki pil mah değeri düşük olursa 6 da pek alacağımı düşünmüyorum ama 2 katı yüksek mah değeri olursa ki pek sanmıyorum o şekilde iphone 6 almayı düşünürüm.

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2 gibi radyosu olsun, G2 gibi şarjı iyi dayansın, G2 gibi ekranı büyük olsun, G2 gibi çözünürlüğü daha fazla olsun, G2 gibi OIS destekli daha iyi kamerası olsun, G2 gibi rami en az 2 GB olsun, G2 gibi OTG desteği olsun, G2 gibi interneti wifi veya usb ile paylaştırabilsin, G2 gibi fiyatı uygun olsun, G2 gibi kızılötesi ile tüm cihazları kontrol edebilsin, üstüne bir de G2'de olmayan hafıza kartı yuvası olsun, görüntülü görüşme yaptırsın tamamdır. Başka bişey istemezük :)

kesbi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir de unutmuşum G2 gibi ekran çerçeveleri ince olsun. Kocaman kasanın ortasına ufacık ekran koymasınlar.

Son mesajlar