Apple İphone 4S - Samsung Galaxy S3 (ACİL)

HANGİSİ ?

• Apple İphone 4S

Kullanılan: 13 31.7%
  • Samsung Galaxy S3

Kullanılan: 28 68.3%

• Kullanılan toplam oy
    41

Bu konuyu okuyanlar

JokerKing

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir önceki konumda htc vardı ama vazgectım one x+ daki 1.700 fiyattan dolayı. Bu iki telefondan birini alcam kesin ama kararsızım. İOS hoşuma gidiyor iyi sistem uygulama vs yani ön planda. S3 teknik açıdan önde ama ekranı buyuk onu sevmıyorum aklımda iphone var. İOS androidden daha az ram kullandıgı ıcın iphonede 512 cok yeterli sizce Hangisi Benim için sosyal uygulama vs on planda

Apple İphone 4S

----------------------------

Samsung Galaxy S3

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5
Kesinlikle iPhone 4S.. Telefonda kasma gibi bir sorun yasamazsin. Fakat Her Samsung gibi S3'te bi kac guncelleme sonrasi kasma yapacaktir. Malzeme ve siklik olarak da bence iPhone..

e.elagoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle iPhone 4S.. Telefonda kasma gibi bir sorun yasamazsin. Fakat Her Samsung gibi S3'te bi kac guncelleme sonrasi kasma yapacaktir. Malzeme ve siklik olarak da bence iPhone..

Iyı guldum malzeme olarak iphone puahaha adamlar bırak crash testı blender bıle yaptı. + guncelleme sonrası kasma ? her guncellemede telefon dahada toparlanıp kendıne gelıyor. bu arada iphone malzeme iyi diyorsunda işlemcisi ve kullandıgı lcd yi samsung uretıyor bunu bılıyormusun ?

Isın sakası androidi kotuluyenlerın cogu daha kullanmayı bılmeyen acemıler yok guncelleme yapamaz yok sacma sapan sey yukler sıstemı kıtler ondan sonra gelır forumda aglar

velespit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaş s3 demissinizde su forumda android konularına bakarsanız S3 wifi sorunu, S3 guncelleme sorunu yok kies odinden falan filan, S3 rehber geç acılma sorunu, S3 msj yazarken klavye cok arkadan geliyor, S3 ram sorunu; ya okadar para ver bide bi suru sorunuyla ugraş dur yok bana jb geldi ona niye gelmedi bence hala ıcs var şuraya guncelleme gelmis ama, teli jb yaptım ama telim cok yavaşladı eğer bunlarla uğraşmak sana zevk vercekse git hiç düşünmeden S3 al telde sorun bitmiyo mübarek. ayrıca 4S pahalı deniyo emin ol istesen ikisinide aynı fiyata bulabilirsin. ha iphone cok mu hırlı s3 te 10 sa 4S de 1 bilemedin 2, virus falanda uğraşmazsın mobil bankacılık kullancaksan eğer kafan rahat olur ekstradan icloud var her türlü işini görür veri kaybetme sıkıntın olmaz farklar bunlar hem S3 hmde 4S kullanmış biriyim kardeşim

M.Uzun

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
Bu şekil konularda hep fanboylar ortaya çıkıyor [MENTION=301803]JokerKing[/MENTION] samsung ve apple bölümlerine bak o şekilde kendi düşüncelerin ile al bana sorarsan iphone 4s kullanıcısıyım tabiki apple derim.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
kiyas.la sitesinden bu iki telefonu karşılaştırabilirsiniz.
Apple iPhone 4S seçmek için 3 haklı neden varken, Samsung I9300 Galaxy S III seçmek için 18 haklı neden var.
kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-Apple-iPhone-4S

kadkaf

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
Tam 5 yıldır aralıksız iphone kullanıyorum. Fakat gerek steve amcanın ölümü gerekse steve amcanın ölümünden sonra apple'ın bocalaması beni S3 almaya itti. İphone fena bir şekilde bocaladı ve devamıda gelecektir. En iyi akıllı telefon üreticilerinden biriyken 2. sıraya gerileyiverdi. Şimdi gelelim iphone'da çektiğim sıkıntılara:
1. Iphone o kadar bencil bir telefonki kendi bilgisayarından başka bir bilgisayara takamıyorsun bir oyun atıcan atamıyorsun korkuyorsun içindeki veriler gider diye.
2. Iphone'u kullanabilmek için yapman gereken şey sürekli ek yazılım yüklemek açıkça söyliyim telefonu s3 gibi kullanabilmen için onlarca ek yazılım kurman gerekicek.
3. En basit örneği bluetooth özelliği yok ıphone'da buda demek oluyorki paylaşım yapamıyorsun.
Bunların yanında telefon güzel değilmi kesinlikle güzel eğer s3 çıkmamış olsaydı kesinlikle telefonumu ıphone 5 ile değiştirirdim ama samsung fena bir atak yaptı ve kullanan herkesi memnun bıraktı ben sana derimki s3 al ama sana kalmış.
Telefonu daha dün sipariş verdim gelicek memnun kalıcağımı düşünüyorum. Yine de karar senin...

sakarboy

Asistan
Reaksiyon puanı
4
yaw gene herkez kendine göre iyi olanı kıyaslıyorsunuz objektif olunda soruyu soran adamın işine yarasın.

her iki cihazında birbirlerine göre ön plana çıktığı yönler mevcutdur.

fanboy dediğniz arkadaş ise evet doğru diyor lafları bi tarafınızdan algılıyorsunuz... malzeme olarak tabiki iphone her zaman daha şık ve daha modern bir cihaz.

burda hangisi daha sağlam hangisi daha kötü anlamı nasıl çıktı anlamıyorum.

kimi yerde S3 darbe aldığında sağlam kalır kimi durumde 4S sağlam kalır yani bununda tartışması oluyoya pes diyorum yani.

bence soruyu soran arkadaşım sen ikisini eline al gönlün hangisine kayıyorsa onu al.

ha bu arada şuan Türkiye de pek olmasada LG Google nexus4 modelinide bi incele bulabilirsen onu al spot filan vs. artık neyse.

baaydin

Müdavim
Reaksiyon puanı
7
arkadaş s3 demissinizde su forumda android konularına bakarsanız S3 wifi sorunu, S3 guncelleme sorunu yok kies odinden falan filan, S3 rehber geç acılma sorunu, S3 msj yazarken klavye cok arkadan geliyor, S3 ram sorunu; ya okadar para ver bide bi suru sorunuyla ugraş dur yok bana jb geldi ona niye gelmedi bence hala ıcs var şuraya guncelleme gelmis ama, teli jb yaptım ama telim cok yavaşladı eğer bunlarla uğraşmak sana zevk vercekse git hiç düşünmeden S3 al telde sorun bitmiyo mübarek. ayrıca 4S pahalı deniyo emin ol istesen ikisinide aynı fiyata bulabilirsin. ha iphone cok mu hırlı s3 te 10 sa 4S de 1 bilemedin 2, virus falanda uğraşmazsın mobil bankacılık kullancaksan eğer kafan rahat olur ekstradan icloud var her türlü işini görür veri kaybetme sıkıntın olmaz farklar bunlar hem S3 hmde 4S kullanmış biriyim kardeşim

30 Milyon satmış telefonun alan herkes kullanmayı bilicek yada sorun yaşamıcak diye bir kuralmı var? 30 milyon satmış telefonda sorun yaşayan kullanıcılar tabiki olacak. cepte patlayan iphonelar, pembe kamera görüntüleri, şarj sorunları, anten sorunları yaşayan iphone değilmiydi?

$ervante$

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Iyı guldum malzeme olarak iphone puahaha adamlar bırak crash testı blender bıle yaptı. + guncelleme sonrası kasma ? her guncellemede telefon dahada toparlanıp kendıne gelıyor. bu arada iphone malzeme iyi diyorsunda işlemcisi ve kullandıgı lcd yi samsung uretıyor bunu bılıyormusun ?

Isın sakası androidi kotuluyenlerın cogu daha kullanmayı bılmeyen acemıler yok guncelleme yapamaz yok sacma sapan sey yukler sıstemı kıtler ondan sonra gelır forumda aglar
Üretiyorsa kendinede üretsin o zaman S3 ile 4s kıyaslanmaz 5 ile s3 karşılaştırılır ama 4s mi S3 mü dersin S3 derim

velespit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
pembe ekran 5 te, anten sorunu 4 ve 5 te var, ben iphone hatasız demiyorum ki sistemsel olarak kıyaslarsan ve kullanıcı geri dönüşlerine bakarsan ios ve iphone nun önde olduğunu görürsün, ve konusal bağlamda şu forumun android ve ios bolumlerine bakmanı öneririm, gerci android severler daha bir çoğunlukta fakat yaşanan sorunlara bir bak. zaten bu arkadaş içinde 4s ten bahsediyoruz baaydin

e.elagoz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Üretiyorsa kendinede üretsin o zaman S3 ile 4s kıyaslanmaz 5 ile s3 karşılaştırılır ama 4s mi S3 mü dersin S3 derim

Canım zaten uretıyorda dıkkat edersen core 4 ıslemcısı 2gb ramını falan koyuyormu koyuyor testlerdede aldıgı puandan belli.

joker3232

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
4s i ancak galaxy s2 yle karsılastırırım o da s3 e ayp olmasın dıe :) s2yle bile kıyaslanmaz ama neysee

lafcanbazi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ben iki telefonu da kullanan biri olarak diyorum ki bence s3 ozellik beni kesmez ben tasarima onem veririm diyosan 4s alman daha mantikli olur :)

thekillingroad

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Uçanlar, kaçanlar.
Elde malzeme kalitesi hissi olarak iPhone'un her versiyonu S'lerin her versiyonundan 10-20 kat üstündür. Dayanıklılık olarak ise ikisi de çok başarılı değil burada yazılan ürünlerin, ama kötü de değiller. Zaten bu da kafya taılacak bir konu değil zira bu şans işi, düşürürken hesaplı kitaplı düşürmüyorsanız. :)

S3'ün ekranı büyük istemiyorum diyorsan, geriye düşünmen için tek bir sebep bile kalmıyor ki, daha ne soruyorsun? =))
S3'ün artıları kısmına da bişey yazamamışsın zaten? =)
iPhone 4S senin için doğru olan tercih olacaktır.

BthnYlmz09

Müdavim
Reaksiyon puanı
5

Bu mesajinizi unutmayin 2-3 yil sonra bi daha okuyun :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bence 2side ayrı kulvarlarda aynı duzeyde gidiyorlar fakat tasarım olarak iphone 4s dahada iyi ama bazı ozelliklerden dolayı performans bakımından dolayıda glaxy s3 sen istediğini al sonuçta teknolajı hep gelişecek ....bence hepsi para tuzağı....YA sizce??

ali202

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle 4s jailbreak yaptırırsan süper kasma yaşamassın hiç performansı müthiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Iphone 4s al derim çünkü telefonda ne bir kasma ne de başka bir şey var ben kullanıyorum gerçekten hiç bir sıkıntısı yok arkadaşlarımda s3 var onlarda güzel ama telefon düştüğü an kenarındaki metal levhalar tırtıklanıyor 4s te ise kesinlikle böyle bir şey yok

paylaşım meselesine gelince sanki her saat arkadaşından uygulama mı alıyosun
genede sen git mağazaya ikisini de al eline hangisini seversen onu al