Apple Call Center Çalışanın Rezil Hali

Bu konuyu okuyanlar

TakeRisks

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Apple’ın işletim sistemi farklı, Ram falan yok bizde. :mrgreen: bunu diyen Apple Store çalışanı. Mutlaka izleyin :biggrin:

[video=youtube;sHGHrRM6dRg]https://www.youtube.com/watch?v=sHGHrRM6dRg&feature=youtu.be&app=desktop[/video]

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
İşi bilmeyenleri alırsanız böyle olur işte, kadın iyi zırvalamış.
Tableti bile bilmiyor bizim işletim sistemimiz diğer ipadlerden farklı diyor ya...

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Gideyim de Apple 'a iş başvurusunda bulunayım bari zırcahillermis ya :D

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
kespır mespır del mel bazen cv herşey demek değildir ;)

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Bu neydi şimdi?

Daha kadın ram nedir bilmezken işe mi alınmış?

Boşa kelime sarf etmeyelim.

Ayrıca başarılı üretcilerin türkiyeyi temsil edenleri gördükçe gülmeden edemiyorum.

Resmen eline bir metin veriyorlar ezberle bunu yarın şu soruya şunu cevapalayacaksın şu konuda böyle karşı çıkacaksın.

Biraz doğaçlama yapılmalı bu ne böyle.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
3d84020190fbecc020b26a3a9dd527a4.jpg

Link ile beraber şikayette bulundum .
O değilde şimdi aklıma geldi şikayet ettiğim kişi de bayandı aynı kişi olmasın [emoji1]

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
İsmini almış mıydınız aradığınız zorlu görevlisinin? [emoji4]

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
İsmini almış mıydınız aradığınız zorlu görevlisinin? [emoji4]

Eğer bana sorduysanız ben aramadan internetten canlı destekten şikayette bulundum. Karşımdaki kişinin adı büyük ihtimalle merve idi çünkü verdiği kişisel mail adresinde merve ismi geçiyordu.

cansermo

Profesör
Reaksiyon puanı
30
Bir de link verirken direk videonun linkini değil de konunun linlini verdim. Böylelikle hem forumu apple a duyurmuş olduk hem de eğer ilgilenirlerse bu yorumları da okuyacaklardır.

TheFame

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Apple yine farkını konuşturmuş
Nitelikli eleman seçiminde bir numaralar sorsanda en iyi servis Appledır :lol:

monstearsoul

Doçent
Reaksiyon puanı
0
'' del mel rem falan farklı bizde rem yok bizde ''
epıl bayağı kalitesini konuşturmuş yav eleman seçiminde.
bence bu eleman steve in uzaktan akrabası :D

pcwolf

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Elemanın işten kovulmasına sebep olmazsınız inşallah. Gerçi kayıt dinlenir onlar tarafından ve yine kovulma ihtimali olurdu belki ama müşteri şikayetiyle bu iş olursa sonucu kötü olabilir.
Ben de vatan bilgisayara iş başvurusu yapmıştım, alınmadım ve şimdiki elemanlara bir şey sorduğumda anlamsızca baktıkları oluyor.
En basitinden usb on the go kablosunu istersen hem bayana bir kaç kere anlattım hem de erkeğe...

MR.Anonymous

Dekan
Reaksiyon puanı
498
Yada bilerek yapıyorlar. Yani siz ram falan düşünmeyin, sadece cihazı kullanın keyfinize bakın.[emoji23]
Şaka bir yana büyük rezillik.

isveçli

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Konusmayi dinlerken çıldırdım o kadınla direk konuşşam nerden başlar nerden çıkardım bilemiyorum.:eek:hmy::cursing:
bu işleri bu tür şeylerle yakından ilgilenenlere teknolojiji sevenlere yaptırmak gerekli. Yoksa kadın orada işe başlamış mecburiyetten çalışıyor tabi böyle olunca birşeydende anlamıyor.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Eleman işinden olunca elinize ne geçecek merak konusu. İşe yeni girmiş olabilir zamanla tecrübe kazanadabilir bu neden bu kadar sorun oldu anlam veremedim açıkcası. Böyle arkadaşlara yardımcı olmak varken neden gündem konusu haline geliyor? biraz düşünün bakalım sizin çok iyi bildiğinizi sandıgnız şeylerdede aslında bilmediğiniz şeyler olamaz mı? İnsanların açıklarıyla dalga geçmek yerine anlayışlı olursanız belki sizin adınıza daha iyi olur. Bir gün sizede benzer durum olabilir. Sevgiler, sağlıcakla kalın.