Apple Artık Google ile Değil Yandex ile Çalışıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
Google nin bir yerleri kalkmıştı indirmenin zamanı geldi yok öyle ben yaptım oldu .

mapii

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yandex , harika bir arama motoru olmak üzere .. Hali hazırda da öyle ..

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yandexi daha iyi yapan ne var? Yandex gözlükleri mi? Yandex mobil işletim sistemi mi? Arama sonuçlarındaki esneklik mi? Fotoğraftan arama özelliği mi? Apple zaten hep yanlış yolda :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Yandexi daha iyi yapan ne var? Yandex gözlükleri mi? Yandex mobil işletim sistemi mi? Arama sonuçlarındaki esneklik mi? Fotoğraftan arama özelliği mi? Apple zaten hep yanlış yolda :D

Yandex Rusya'da google göre daha iyidir ve bir kaç yıla yandex TR'de iddialı konuma gelecektir.

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Yandex Rusya'da google göre daha iyidir ve bir kaç yıla yandex TR'de iddialı konuma gelecektir.

Tr de iddialı olması Türk kullanıcıyı etkiler dünyaya bakmak gerek. Google Türkiyede sokak görünümü, çevrim dışı kayıt vs vermiyor ancak bulduğu sonuçlar her zaman aradığın oluyor. Yandex ise şarkı türkü buluyor :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu yande e uyuz oluyom ben yuklemeden bi yerlerden pc me bulaşıp tarayıcımda ana ayfamı degiştiriyo

seomedya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Google 'yi yahoo indiremedi yandex mi indirecek?

İOS

Asistan
Reaksiyon puanı
0
rekabet her zaman iyidir google daha iyi ve hızlı gelişecek arkasında yandex sürekli geçmek için uğraşacak

İSS-1

Doçent
Reaksiyon puanı
6
Google bu işin öncüsü ve en iyi yapanı konumunda. Farklı ülkelerde servis sağlayıcılarla işbirliği yapmak yanıbaşındaki komşuna sırt çevirmek ne kadar mantıklı orası tartışılır. Ek maliyet ve başkalarına bağımlılık Google daha da üstün ve cazip kılar...

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63

apple hep yanlış yolda olduğu için dünyanın marka değeri en yüksel şirketi

annttiigs

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
24
bizde tipik garibana acıma modu var :) Google Apple'e "seni çok özledim Apple. Nolur geri dööön" diyormuş.

sebastiantr

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Eğer sadece Rusya ve yandaşı ülkelerde ise (Kazakistan, Azerbaycan, Beyaz Rusya, Kırgızistan, Ukrayna gibi) sıkıntı yok.
Ancak dünya genelinde herkeze Yandex'i dayatacaklarsa bizim orada bir laf var;

Bad move!

REDFOKS

Rektör
Reaksiyon puanı
201
Bir zamanlar Apple google kızıp kendi arama motorunu yapacaktı.Öyle haberler okumuştuk ne oldu onlarada Yandex ile anlaştılar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...