Apple Airpods

Bu konuyu okuyanlar

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Airpods almayı düşünüyorum 1000tl lik sağlam bir fiyatı var profesyonel amaçlı kullanmayacağım değer mi değmezse başka ne önerirsiniz kulakiçi kablosuz kulaklık?
edit: lütfen türkiyenin %90 ı gibi sadece apple ı kötülemek yerine objektif bakın

MOĞOL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba ben de Airpods almayı düşünüyorum ben şu an spigen r32e kullanıyorum fiyat performans ürünü diyebilirim sadece kulak içli kulaklık kullanmakta zorluk çekiyorum ondan dolayı benimde Airpods ilgimi çekiyor kullananların bir çoğu dışarı ses verdiği görüşünde.

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Abim kullanıyor deneyimleme fırsatım oldu, ses kalitesi iyi değil, sesi olduğu gibi dışarı veriyor ama çok pratik ve kullanışlı, kendim gear ıconx 2018 kullanıyorum ses kalitesi olarak airpodsttan kat kat daha iyi aklında buda bulunsun derim

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
gear iconx i bende düşündüm de tasarımı çok hoşuma gitmedi. airpodsun yarı fiyatı önyargılı yaklaşmamak lazım kulaktan düşüyormu yan yatarken kulağını ağrıtıyor mu telefonla komuşuyorken airpods mikrofonu dışardan fazla ses alıyormuş gear iconx o kadar ses alıyomu dışardan
airpods dışarı fazla ses veriyo demişsin ben normal seste müzik dinlerken yanımdaki biri rahatsız olurmu
biraz uzun oldu ama 1000tl vereceğim sonuçta şimdiden teşekkürler

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
gear iconx i bende düşündüm de tasarımı çok hoşuma gitmedi. airpodsun yarı fiyatı önyargılı yaklaşmamak lazım kulaktan düşüyormu yan yatarken kulağını ağrıtıyor mu telefonla komuşuyorken airpods mikrofonu dışardan fazla ses alıyormuş gear iconx o kadar ses alıyomu dışardan
airpods dışarı fazla ses veriyo demişsin ben normal seste müzik dinlerken yanımdaki biri rahatsız olurmu
biraz uzun oldu ama 1000tl vereceğim sonuçta şimdiden teşekkürler
Tasarımını ben çok beğeniyorum özellikle kışları başına şapka taktığın zaman kulakta hiç belli olmuyor ama airpods çok sırıtıyor ,hocam yarı fiyatı demişsin ama hepsi burada biri 900 biri 1000 tl sen normal ıconx le karıştırdın galiba, kulaktan kesinlikle düşmüyor naparsan yap düşmüyor mesela 2 gündür müzik dinlerken uyuya kalıyorum sabah kalkınca hâlâ kulağımda duruyodu kulaklıklar, eğer hava çok rüzgârlıysa karşımdaki beni çok zor duyuyor ama normal şartlarda kulaklıktan konuşurken herhangi bi sıkıntı olmuyor,airpods dışarı ciddi manada ses veriyor hocam yani bulunduğun odadaki herkes rahatlıkla dinlediğin müziği duyabilir, eğer amacın daha iyi ses kalitesi almaksa kesinlikle ıconx 2018 al derim, kullandığın telefonun markası nedir hocam

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
iphone 6s kullanıyorum (eğer alırsam) airpods ile birlikte apple watch da alacağım airpods istememin bir sebebide apple ürünleri birlikte daha senkronize olur falan diye düşündüm

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
iphone 6s kullanıyorum (eğer alırsam) airpods ile birlikte apple watch da alacağım airpods istememin bir sebebide apple ürünleri birlikte daha senkronize olur falan diye düşündüm
O zaman airpods al hocam pişman olmazsın gayet kullanılışlı bi ürün ama dediğim gibi çok iyi bi ses kalitesi bekleme

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
çok sağolun zahmet ettiğiniz teşekkürler biraz daha araştırma yapacağım bi sorun olmazsa alırım airpods

hasanalicelen

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Airpods çok güzel çok kullanışlı bir cihaz. Neticede yolda yürürken dış dünyadan kopmaman lazım onun için ses alması daha iyi. Yani airpods sadece müzik için üretilseydi içeri ses almazdı. Diğer kulaklıklarda kulağına birşey tıkamışsın hissiyatı oluyor. Ben hayatımda hiç bir Bluetooth kulaklığı bu kadar verimli kullanmadım. Cihazı apple olana kesinlikle airpods öneririm.

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
bende zaten dış dünyadan kopmak istemiyorum airpods almakta karar kıldım kulaklık olarak watch almayabilirim ama (parasına değmiyor gibi watchlar)

Tony Stark

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,315
Büyüklük sorun olmayacaksa AirPods yerine Beats Solo 2,Solo 3 serisinden cihazlar bakmanızı öneririm

regnante80

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
konuyu hortlatmak gibi olmasin ama kasim da actigim bu entryden 7.5 ay sonra sonunda kulakligi aldim dusuncelerimi yazayim dedim almayi dusunenler icin.
-Öncelikle 2. nesil kabloyla sarj olan (mv7n2tu/a) airpodsu aldim. 999 tl ödedim
-Kulaklık ve kutusu bekledigimden kucuk çıktı (bu iyi bir sey daha kaba durmasini bekliyordum ama gayet guzel)
-Telefona gereksiz hizli bir sekilde baglanip kullanabiliyorsun asiri rahat diyebilirim. Kabloyu takmak dugumlerini cozmekten daha kisa suruyor.
-Ses kalitesine gelirsek bu konuda pek bilgili biri falan degilim ama ben gayet memnun kaldim
-Belki de en begendigim yani kulaginda kaybolmasi. Bi sure sonra kulaginda oldugunu unutuyorsun sanki yaninda hoparlor var da ses ordan geliyor gibi oluyor
-İnternette ustune yattiginda rahatsız etmedigini soyluyorlardi ben inanmamistim ama gercekten de öyleymiş
-Hey Siri ozelligini cok begendim benim telefonun sanirim mikrofonunda sikinti var hey siri diye bagirman gerekiyor airpods da gayet kullanisli olmus

Eksilerine gelelim biraz da
-Gecikme. En kotu yani bu olsa gerek. Piyasadaki diger kablosuz kulakliklardan daha az gecikmesi oldugu söyleniyor ama ben cok rahatsiz oldum. Pubg oynadim biraz sirf bunun yuzunden öldüm. Klavyedeki tiklama sesleir kapali bende, ama denemek icin kisa sureligine actim ve gecikmeden dolayı rahatsiz oldum.
-İnternette kulaktan hic dusmedigini soyluyorlardi. Herkes hopluyor zipliyor hic dusmuyordu. Ben de kulakta durmasi fena degil simdiye kadar kullandiim en iyisi hatta ama kesinlikle videolardaki kadar saglam durmuyordu. Ama belirteyim muhtemelen sebebi yasim ve boyum. Normal boyda bir yetiskinseniz herhalde kulaginizda cok sağlam duracaktır

• Bataryasiyla ilgili yorum yapmak icin biraz daha kullanmam gerekiyor belki ilerde hakkinda edit yaparim suanlik bir sey diyemem ama
• Mikrofonuyla ilgili arkadasimla konuştum guzel ama beklediğimden kotuymus dedi. Herhalde 1000 liralik kulakliktan uber bir ses bekliyordu ondan oldu bu yuzden + veya - olarak degerlendirmeyecegim

Kisaca gayet guzel kulaklik ama tabi maddi durumunuza bağlı kulakliga verecek 1000 tlniz yoksa hic cebinizi zorlamayin

detanaoq

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Airpods almayı düşünüyorum 1000tl lik sağlam bir fiyatı var profesyonel amaçlı kullanmayacağım değer mi değmezse başka ne önerirsiniz kulakiçi kablosuz kulaklık?
edit: lütfen türkiyenin %90 ı gibi sadece apple ı kötülemek yerine objektif bakın
sadece telefonla konuşmak için patlama riski yüksek kolay düşüp kayboluyor sakın alma...

arekamint

Asistan
Reaksiyon puanı
60
maşallah konudan 7.5 ay sonra karar vermişsiniz. :) Genel anlamda beklentinizi karşılamasına sevindim

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
beats x öneririm fiyat olarak daha ucuz ses kalitesi yüksekliği daha iyi bende var airpods dan iyi olduğu icin beats x aldim ben