Aoc Monitör Tamir Süreci

Bu konuyu okuyanlar

Metallicali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Mrb arkadaşlar, 2 ay önce AOC monitör almıştım garantiye gönderdim. Değişim olacağını söylediler. Aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi Değişim Onayı Bekliyor yazıyor. Bu onay süreci ne kadar sürecek böyle.. Alt tarafı ONAY verilecek. Kendiliğinden çizgi çıkmıştı monitörde. Yani benlik bir şey zaten yok. Onay için bile 10 gün beklediysek bu monitörün gelmesi ne kadar sürecek. Deli oldum, AOC aldığım çok ama çok pişmanım.!!

Ekli dosyayı görüntüle 1016418
degisim.png

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Büyük ihtimal orada durumu değiştirmeyi unutmuşlar. Aynı sorguyu Destek sitesinden yaptım;
a.PNG

Garanti süresi ürün onlara ulaştıktan sonra 20 gün iş gününde bitiyor

Metallicali

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Büyük ihtimal orada durumu değiştirmeyi unutmuşlar. Aynı sorguyu Destek sitesinden yaptım;
Ekli dosyayı görüntüle 151344

Garanti süresi ürün onlara ulaştıktan sonra 20 gün iş gününde bitiyor
Garanti süresi bitiyor derken, tamir süreci demek istediniz sanırım. Vatandan teşhir ürünüydü. İçeride rafta duran ürünü almıştım garantisi o yüzden 10. ayda başlamış olarak gözüküyor sanırım. Vatan bilgisayarda 10. ayda rafa koyduk demişti. O sorun değil, sırf ölü piksel yok diye görerek almıştım.

hakancoskun4891

Müdavim
Reaksiyon puanı
757
Garanti süresi bitiyor derken, tamir süreci demek istediniz sanırım. Vatandan teşhir ürünüydü. İçeride rafta duran ürünü almıştım garantisi o yüzden 10. ayda başlamış olarak gözüküyor sanırım. Vatan bilgisayarda 10. ayda rafa koyduk demişti. O sorun değil, sırf ölü piksel yok diye görerek almıştım.
Onu demek istemedim, garantiye gönderilen ürünler 20 iş günü içinde tamir edilip gönderiliyor