Samsung Antutu'da Samsung rüzgarı

STB

Doçent
Samsung yeni amiral gemisi telefoları ile antutu da ilk 10 telefon listesi içine girdi.
20200908175804_49320.png

grbzz
Erenist2020
 
android telefonlar daha performanslı.
Ekli dosyayı görüntüle 117505
Evet Antutuda geride. Ben daha iyi demedm siz Samsung rüzgarı var dediniz bende Apple listeye girse giremezdi dedim. iPhone veya iPad demedim.

Geekbench testi ve günlük kullanıma bakarsanız iPhone serisi açık ara önde. Her test programı farklı kritere sahip burda 1000 puan geçti orda 1000 puan geride kaldı demek saçma yani.
 
Samsung yeni amiral gemisi telefoları ile antutu da ilk 10 telefon listesi içine girdi. Ekli dosyayı görüntüle 117504
grbzz
Erenist2020
Girse ne olucak elin Amerikalısına Snapdragon bizede dandik exynos veriyor.Kusura bakmada bu skorlar ben dahil bir çok insan için bir anlam ifade etmiyor.Bugün S20 aldın diyelim.Batarya performansı yerden yere vurduğum 9820 li S10 lardan kötü.Oyunda throttle gündelik kullanımda throttle yiyor.Güncelleme yapsanda oyun ile batarya performansı değişmiyor.Ben Samsung dan amiral gemisi konusunda umudumu kestim.
 

TheTruthHurts

Profesör
Antutu listesine girse ne olacak? Herkes Exynos 990’ın sorunlu olduğunu az çok biliyor. Umarım sorunsuz ve çok iyi performans sağlayan bir Exynos görürüz.

Birde Antutu çoklu platform olan bir benchmark değil. İos ile android o benchmarkta karşılaştırılmamalı.
 

yolcu35

Doçent
merak ettiğim bir konu bu samsung arasında ki puan farkı grafik işlemciden mi yoksa işlemciden mi kaynaklı. Grafik işlemci ise amd ile işbirliğinden dolayı önümüzdeki sene çok güzel işlemci çıkaracaktır diye düşünüyorum. Rekabet iyidir.
 
Üst