Antu :" Gerisini Cimbom Düşünsün"

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aliihsangs12

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Deplasmanda savaşan bir Fenerbahçe izleyen taraftarlar gözlerini hafta sonu oynanacak Galatasaray maçına çevirdi.

2008_11_05_antu.JPG

Antu.com'un giriş sayfasında "Gerisini Cimbom Düşünsün" şeklindeki yazı dikkat çekti.

Fenerbahçe taraftarının buluşma adresi olan www.antu.com, her karşılaşmanın ardından yaptığı giriş resimleriyle bir kez daha dikkat çekmeyi başardı. Arsenal maçını bir kenara bırakan Fenerbahçeliler, dünyanın en iki dördüncü derbisi olarak nitelendirilen Galatasaray karşılaşmasını düşünmeye başladı.

Kaynak

winstoncash

Profesör
Reaksiyon puanı
18
kadıköyde 5 tane yiyen de aynı panter değil miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum :)

hellmarch

Profesör
Reaksiyon puanı
20
İşin komik yanı geçen sene Avrupa'yı dize getiren fener şimdi beraberliğe seviniyor. :D

doesluck

Profesör
Reaksiyon puanı
1
muhahah fenerbahçe 90 dk mahkum oynadı ..arsenalin beceriksizliği bide fenerin 9 kişi defans yapması..

zelenga

Profesör
Reaksiyon puanı
18
+1

Sabri Ugan canlı yayında şükür namazı kılacaktı nerdeyse :D:D

:D aynen..
bir de üstün zeka ürünü yorumları yok mu :pinch: tam işkence yahu
spikerin sesi kapatılabilse veya spiker değiştirilebilse ne güzel olurdu...:walkman:

Mesela Rıdvan hoca radyodan anlatsa da onu açıp tvnin sesini kapasak :turned:

_taha

Profesör
Reaksiyon puanı
17
Arsenal miydi o? Bence Arsenal hiç oynamadı....

hta1905

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Evet önce Benfica'yı sonra da Fenerbahçe'yi yenmeyi düşünüyoruz.Arsenal gibi ciddiyetsiz oynayıp fenerlileri sevindirmek niyetinde değiliz.

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bu ne ya taklacı güvercinler gibi havada dönmüş :D

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
hahaha görende süper kupa falan aldılar sancaklar :D adamlar(arsenal) güle oynaya yenemedi ya :D hehe

Hakkı Alkan

Rektör
Admin
Reaksiyon puanı
2,155
Böyle de eziklik görmedim ben :D

Adamlar 0-0 için tasarım falan yapmışlar.

onursevim

Profesör
Reaksiyon puanı
62
Geçen sene kadıköyde gençlerimiz fener kök söktürüp . Gol atamamış fakat ezmişlerdi. s0nuç sıfr - 0 dı . Sonra bu sonuca ve oyuna sevnmiştik fenerlilerde dalga geçmişti . şimdi bunların şu yaptığına ne yapmak lazım çok merak ediyorum :D ezile ezile ter aka aka zar zor beraberliği kurtardılar :D Ben bu tip ezikliğin daha iyisinide gördüm . Ama bu ap ayrı bişi :D

nyoo

Profesör
Reaksiyon puanı
6
Böyle de eziklik görmedim ben :D

Adamlar 0-0 için tasarım falan yapmışlar.

denecek başka da bişey yok, inşaallah böyle büyük konuşmalarının faturasını bu pazar ödeyecekler. :angry:

Rapchy

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
119
Fener bu hallere gelicek takımmıydı ya 0-0 a tutsak oyuna sevinir durumdalar cok fena bi durum

muratince72

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geleceksiniz ve göreceksiniz.......kaderinizi yaşayacaksınız...

alanya75

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kadıköyde 5 tane yiyen de aynı panter değil miydi? ben mi yanlış hatırlıyorum :)
valla haklısın arkadaşım soğuttular takımdan yaa giden puanlaramı yanayım takımın akibeti ne olacak onamı. bakalımne olacak dedeciğim ile

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Bu gene iyi.Takım mağlup olunca işler kötü gidince forumdaki kötümser mesajları siliyor bunlar.Kimsenin olumsuz birşey yazmasına izin vermiyolar.Bu senede tek eğlence yine fenev bahçeee :)

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
O maçı izleyipde o maça dair Fenerbahçe için olumlu birşeyler söylemek için, kör olmak gerek. Geçen sene aynı Fenerbahçe bu turnuvada çeyrek final oynamadı mı? Neden o kadar ezik bi' mantaliteyle çıktıki sahaya keza o beraberliğin nedeni savaşmak değil, şanslı olmak. Ayrıca aynı geceye kadar yerden yere vurulan, maça da soru işaretleri içerisinde çıkan Volkan Demirel'le şu an metiyeler dizilen Volkan Demirel aynı kişi. Etmeyin eylemeyin aynı gezegenin insanlarıyız şurada.

PylsWeb

Profesör
Reaksiyon puanı
16
6s'lilerin işi gücü FB'ye ezik demek başka bi bo. yaptıkları yok! :mad: %&(^#$+%+>##
Anti-Fb miş pehhh..

bthnktn

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Londra daki maç tamamen şanstı. direğe çarptı oraya çarptı buraya çarptı girmedi top. Arsenal'in çok fazla eksiği vardı ve hepside iyi oyunculardı. Yarınki maçı BJK li olsamda izlicem çünkü bol gollü bir maç olucak xD

anarchst

Profesör
Reaksiyon puanı
4
en büyük eğlence fenerbahçe welcome back.

fthodms

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
adamlar 6 pasa kadar 80 tane pas yapıyo =) şut çekselerdi şöyle 3-5 tane okkalı görürdüm ben o panteeri =)))

tsewen

Doçent
Reaksiyon puanı
1
kasım 6----- 6 gol
kasım 9-----??????

Bagcivan

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ben onu bunu bılmıyorum arkadaslar fener en kotu zmanında bıle galatasarayı yenmıstır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar