Antivirüs Yazılımları Anketi

Hangi Anti-Virus Yazılımını Kullanıyorsunuz ?

• Kullanılan toplam oy
    1,287
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Erthon

Profesör
Reaksiyon puanı
13
Yukarıya birde gnu/linux yazın bakalım en çok oyu kim alacak :D

Link

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
16
avira yı bende kullandım,kesinlikle tavsiye etmiyorum,eş zamanlı koruma diyorlar ama hikaye,en son versyonu (internet security) full upgradeli sürümünü test etmek amacıyla internetten antivirüsü test etmemiz için yapılmış için virüs dolu rar. halinde dosya indirdim,normalde bu dosyayı indirmeden yakalaması gerekiyordu,ama yakalıyamadı,dosyayı ben tarattıktan sonra sildi,nod32 de ise bilgisayara inmeden engelliyor virüsü

Ayarlarını doğru olarak yaptığından eminmisin?

gkhnksgl

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kaspersky ve Nod32 den başka program kullanmıyorum hepsini denedim her versiyon çıktığındada deniyorum kaspersky biraz kastığı için nod32 kullanıyorum , ama oyum rus harikası Kaspersky'a ;)

serhatdaki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
en iyi antivirüs kaspersky ancak kasper ofline pc ile ullanılamaz.

fbhakkim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben suan yeni kesfettiğim bi antivirus programını kullanıyom adı Rising Antivirus cinliler ve japonlar kullanıyomus ve cok yaygınmıs oralarda uzak doğuda genelde ev ve işyerlerinde kullanıayolarmıs bakalım deneyecegim

yarışçı

Profesör
Reaksiyon puanı
9
norton 2007 ile başlattığı düzeltme harekatının gerçek sonuçları 2009 versiyonunda görülüyor

Birkan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Avira Premium Security Suite en iyi lerden biri bence

Neotiger

Profesör
Reaksiyon puanı
41
tabiki de kaspersky anti virüs başka hiç bir anti-virüs tanımam

ommad

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
F-scure.Üniversitenin tüm net ağına yükledik.Çok iyi bir program.Diğerleri gibi kasma yapmadan işini sezsizce hallediyor.

by5406

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eScan deneyin! Yakında çok duyacaksığımız bir ürün olacak! 10.0 AV sürümü antispam ve firewall özelliğine sahip. İnternet Security sürümünde ise Uç nokta(USB) güvenliği, içerik filtreleme ve privacy kontrol gibi özelliklere sahip çok kapsamlı olarak geliyor.

outcast

Asistan
Reaksiyon puanı
1
kaspersky. neden derseniz eset i de uzun zaman kullandım gerçekten hızlı bir antivirus fakat güvenlik duvarı testlerinde ve bazı taşınabilir disklerdeki virusleri bulmada etkisiz kaldı (virus dosyalarını eset laboratuarına yolladım fakat hala eklenmemiş. virus olduklarına eminim çünkü virus total sitesinde analiz ettim dosyaları). ayrıca eset arşiv içersindeki virusleri silme konusunda yeteneksiz. mesela eseti ilk kullanmaya başladığım zamanlarda 2gb lık bir rar dosyası indirmiştim ve güvenlik için taratmıştım. dosyanın içersinde 1 tane virus buldu bende sil dedim koca arşivi sildi :). kaspersky arşivin içersinden sadece virusu siliyor böyle güzel bir yeteneği var. ayrıca eset v3 windows sistemine kayıt (register) edilmiş bir dll veya activex virus dosyasını silemiyor. bu dosyayı silmek için komut sistemi ile dosyayı kayıttan çıkarıp (unregister) öyle silmeniz gerekiyor. eset yasal olan keyloggerları bulmuyor. ve son olarak gözlemlediğim flash disklerde virus olarak sadece autorun.inf yi bulup siliyor asıl virus olan dosyayı silmiyor (asıl virus olan dosyayı diski elle tarattığınız zaman buluyor). bende bundan dolayı kaspersky kullanıyorum. sistemi yorduğu doğru fakat biraz daha güvende hissediriyor beni. özellikle çevrimiçi alışveriş yaptığım sıralarda.

DreamLord®

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Comodo Firewall System :=) kullanışlı sağlam pc kasmıyor ve ücretsiz :p

omegama

Asistan
Reaksiyon puanı
0
eğer internet security programları yerine tek tek programlardan kombinasyon oluşturulcaksa ücretsizlerden avira antivir,ücretliler'den de norton 2009 antivirus.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...