AntiVirus programsız bilgisayar ne kadar sağlıklı?

Sizce sağlıklı olur mu?

• Kullanılan toplam oy
    131

MasterFather

Profesör
Reaksiyon puanı
59
ee tabi facebookdan çık. twitter gir.facebookda iki video izle sonra.bilgisayarı kapat.e sonra 1 yıldan beri kullanıyorum pc virüs yok de. Bunları yapmak için bilgisayar kullanmayada gerek yok.

En az bir güvenlik programı şart.

Suicide Veil

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Bal gibi olur, sen yeter ki gireceğin siteleri bil yeter ;)

ReyaL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tabikide olmaz ben olmazsa bir kere rahat olamam reklam olmasın ama ESED NOD 32 kullanıyorum ve çok süper PC'yi açar açmaz çalışmaya başlıyoo :)))

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Kullanmayı bilen belli başlı indirme sitelerini bilen şeytanla pazarlık yapmayan :D kişiler için sağlıklı olur tabi. Ama birşey olursa keşke korunsaydım demek yerine şimdiden önlem almalı bence :D Ooooookkkeeeeyyyyy :D

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
pc virüs girdiği zaman insan aklanır
önceden tercihim kasperkys pure kulansaydın
pc simdi daha şefaf ve virüslere karşı daha guvenli nete dolaşabilirsiniz
comando freval benim tercihim bu iki tane güçlü güvenlik duvara sahip :thumbup1: herkese tavsiye ederim...

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
valla bende avira premium suite var oyuna gireceğim veya tasarımla uğraşacağım zaman deaktif ediyom (şemsiyeyi büzüyom) arada birde tarama yapıyom tamam işte

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
kasperkys ve comando freval kesin deneyeceğim bu programları ve şefaf olup nete guvenli olacağım...:)

Max2Life

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Antivirüssüz bilgisayar kullanmak istiyorsan internette gezinmek için Sandboxie adlı programı kullanacaksın ;) Bunun gibi sanallaştırma yazılımları çok işe yarıyor.

ibrahimyzr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
internet yoksa kullan internet varsa norton , kasper kullan normal kullanıcılar içinse nod32 yeterde artar bile :) benim fikrim de işte böyle

xlc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence güvenli değildir çünkü ummadığımız bir sitede bile bazen virüs bulunabiliyor tabi internet kullanmıyorsanız yada facebook twitter youtube gibi bilindik sitelere giriyorsanız bi sakıncası yoktur

şowalye

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Sağlıklı pc sahip olmak isteyenler buraya temiz o hatalı bir format atarsın ve lazım olan programlar kendi sitelerinden indireceksin .
ne olur ne olmaz yinede pc antivirüs bulunmasında fayda var.
herşey bitimi deep freeze yükle
artık gözün arkada kalmaz güvendesin.

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben kullanmıyorum antivirüs gayette iyi bişii olmuyo pc ye

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Ben 2 3 aydır kullanmıyorum :D
Şimdi bu konuyu görünce aklıma geldi bir kurayım da bakayım virüs var mı yok mu :D

cexen

Asistan
Reaksiyon puanı
11
ben kullanmıyorum antivirüs gayette iyi bişii olmuyo pc ye
okunmuş falan mı? :D işn şakası bir yana girdiğiniz siteler belli başlı sitelerse ne bulursanız indirmiyorsanız abidik kubidik sitelere girmiyorsanız kolay kolay pc ye bişi olmaz.... sonuçta kimsenin pc si facebook tan çökmüyor yada google dan. ya arkadaştan aldığın usb de virüs oluyor ya aldığın oyunun crackinde oluyor.

ha linux kullanırsın oda ayrı bi güzellik :D

openline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
okunmuş falan mı? :D işn şakası bir yana girdiğiniz siteler belli başlı sitelerse ne bulursanız indirmiyorsanız abidik kubidik sitelere girmiyorsanız kolay kolay pc ye bişi olmaz.... sonuçta kimsenin pc si facebook tan çökmüyor yada google dan. ya arkadaştan aldığın usb de virüs oluyor ya aldığın oyunun crackinde oluyor.

ha linux kullanırsın oda ayrı bi güzellik :D

Ubuntu kullanıyorum hemde windows 7 7 de virüs programıda yok zaten girdiğim siteler belli torrent,haber siteleri,forumlar,facebook bu kadar ne gerek var antivirüse :)