Antivirüs Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

Yusufqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba arkadaşlar, önerebileceğiniz sağlam ücretli/ücretsiz antivirüs programı var mıdır?

beleşadam

Profesör
Reaksiyon puanı
907
Merhaba arkadaşlar, önerebileceğiniz sağlam ücretli/ücretsiz antivirüs programı var mıdır?
En iyisi kaspersky security cloud free beleş paralı istiyorsan kaspersky internet security var daha iyisi şuanda yok var diyen varsa gelsin kanıtlarıyla buraya söylesin çünkü ben bir sürü video izledim kaspersky hep geçiyor.

Yusufqwerty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
En iyisi kaspersky security cloud free beleş paralı istiyorsan kaspersky internet security var daha iyisi şuanda yok var diyen varsa gelsin kanıtlarıyla buraya söylesin çünkü ben bir sürü video izledim kaspersky hep geçiyor.

kaspersky ın rus hackerlara çalıştığıyla ilgili bazı söylentiler duyduktan sonra biraz tereddüt etmiştim açıkcası

Emre Yağız

Asistan
Reaksiyon puanı
36
Diğer antivirüslere göre bence en iyisi Karspersky. Diğer antivirüs programlarını kullandığım zamanlar ile Karspersky kullandığım zamanlar arasında kıyas yaptığımda kesinlikle Kaspersky diyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

kaspersky ın rus hackerlara çalıştığıyla ilgili bazı söylentiler duyduktan sonra biraz tereddüt etmiştim açıkcası
Ben diğer antivirüs programlarını da kullandım ama yeteri derecede koruma sağlayamıyorlardı, Kaspersky bütün tehlikeleri görüp yakalıyor. Kaspersky kullandığımdan beri hiçbir sıkıntı yaşamadım.

Mert0

Profesör
Reaksiyon puanı
1,702
Windows Defender ve kendi iradeniz en iyi AV'dir.