Antis Design | Çalışmalar

IuTKuI

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Hocam biraz daha kendi bakış açını değiştirmen gerekiyor. Hep aynı manipulasyonları gerçekleştiriyorsun.
Mesela zombi modeli yapacaksın fakat sağa sola bir iki tane kırmızı çizik atmışsın. The Walking Dead izleyip zombi modelini oturtabilirsin.

Hani küçük ayrıntı olabilir belki ama dudakları için de birkaç parçalama değiştirme yapabilirdin.

Bu konuda yeteneğin var. Ben kendini geliştirebilmen için söyledim. Yanlış anlama beni.

northpower

Asistan
Reaksiyon puanı
0
@IuTKuI arkadaşa katılıyorum. benzer çalışmalar yapmadan önce belki taslak çalışıp sonra örnek çalışmaları inceleyip son halini verebilirsin bu da yardımcı olacaktır

orcnd

Dekan
Reaksiyon puanı
255
hangi hastahanede arkadar sdn forum olarak ziyaret etmek isteriz

M.Şamil CAN

Dekan
Reaksiyon puanı
105
Bırakın artık şu Türkçeyi hakir görmeyi. Before After ne Allah aşkına. Kimse profesyonel olmak zorunda değil profesyonel olmakta kolay değil zaten ama tüm dünyaya sunum yapıyormuş gibi İngilizce dilini benimsemek yanlış. Bu çalışman bu forum ve benzeri birkaç siteden dışarıya çıkmayacak bırak da öncesi ve sonrası düzgün kalsın dostum. Çalışmaya gelecek olursak. Yaptığın efektler ana fotoğrafa göre bulanık kaçmış ayrıca çok basit birkaç işlem yapmışsın. Zombiye benzetmek istiyorsan doku aktarımı yapmalısın.

pcelves

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bence gayet güzel olmuş :) tebrik ederim

antis34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Türkçe'yi hâkir görme gibi bir düşüncem olmamıştı. Sadece bazı reklamlara atıfta bulunmak istemiştim. Gel gelelim, profesyonelim diye bir şey söylemedim ve en önemlisi bu çalışma arkadaşımın istekleri doğrultusunda yapıldı. Bana bu kadarının yeterli olduğunu söyledi , bende burda durdum. Fâkat iyi ya da kötü eleştirileriniz için teşekkürler..

Bersn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Uzaktan bakınca çok güzel görünüyor ama detaya baktıgımızda kolay bir çalışma olmuş.

engerex

Dekan
Reaksiyon puanı
26
Olmamış. Bisikletten düşmüş gibi.

grkn-g

Doçent
Reaksiyon puanı
3
before after yazmasaydın anlayamayacaktık hangisi ilk hangisi shoplu

Empatik

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Shop yapmaya gerek yokmuş aslında :D

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
sanki küçük kardeşinin pastel boya hücumuna ugramıs :) ama yetenek var bence

Mg.

Profesör
Reaksiyon puanı
24
anlaşılan çok emek harcamışsın. Hiç bilmeyen birine göre güzel ama bu gördüğümüz çalışma üst düzey bir şey olmamış. Ama uzaktan bakınca olmuş GİBİ

antis34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aslında harcadığım vakit acaba nereye ne eklesem ki'ye geçti. Hiç bilmeyen birine göre güzeldir de ben o kadar düşük bir seviyede olduğumu düşünmüyorum. Bu kadar eleştri alacağımı bilseydim fazla uğraş vermediğim bir şeyi paylaşmazdım. Bundan sonra en sevdiğim çalışmalarımı yayınlayacağım :)