Antalya'da dehşet..!! Bir de utanmadan kameraya aldilar

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
Antalya merkeze bağlı Duacı Köyü'ndeki köpek eğitim merkezine eğitim amaçlı bırakılan köpeklere, dayak atılması kamera görüntülerine yansıdı.Bir çalışanın sürekli küfür ederek tekme, tokat ve demir sopayla köpeklere vurması, hayvanseverleri ayağa kaldırdı. Köpeklerin bakımını yapan iki çalışandan biri kafeslerdeki köpekleri tek tek döverken bir taraftan da küfür yağdırdı. Köpeklere tekme, tokat ve demir sopayla vuran kişi, yaptıklarını da yanındaki diğer kişiye anlattı. Çalışanın köpekleri döverken, "Böldüm parçaladım seni. Ama ruhunda var senin dayak yemek, Canları da yanmıyor haa, elim acıyor gıkını çıkarmıyor, görüyorsun değil mi. Böyle bildiğin çakıyom tokadı, sana vursam ah uh dersin, bağırırsın. Ama bu hiç. Nasıl bir can var" sözleri görüntülere yansıdı. Personel, geçmişte nasıl dayaklar attığını da anlattı. Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, vahşet görüntülerine ilişkin inceleme başlattı. Mehmet ÇINAR ANTALYA -DHA

[SDNTV]http://hurriyet.mobil.cubecdn.net/Haber/2013/05/kopekk_dayakkkk_22052013_1117_480p_wmp4.mp4[/SDNTV]

info@kepez-bld.gov.tr Antalya kepez beledıyesının mail adresıı şikayet edin

Tel No: 444 6 007 - 0 242 310 58 58

Kaynak

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
[video=youtube;-BoV9EluX_A]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-BoV9EluX_A[/video]

- - - Mesaj Güncellendi - - -

[h=1]HANGİSİ HAYVAN ?[/h][h=2]ANTALYA'da, merkeze bağlı Duacı Köyü'ndeki köpek eğitim merkezine eğitim amaçlı bırakılan köpeklere dayak atılması kamera görüntülerine yansıdı. Bir çalışanın sürekli küfrederek tekme, tokat ve demir sopayla köpeklere vurması hayvanseverleri ayağa kaldırdı[/h]
gtm_n0laizd91eed7ms7sjvmycafl7cjqnk4evm.JPG

Köpeklerin bakımını yapan iki çalışandan biri, kafeslerdeki hayvanları tek tek döverken bir taraftan da küfür yağdırdı. Köpeklere tekme, tokat ve demir sopayla vuran kişi, yaptıklarını da yanındaki diğer kişiye anlattı. Çalışanın köpekleri döverken "Böldüm parçaladım seni. Resmen ama ruhunda var senin dayak yemek", "Canları da yanmıyor haa, elim acıyor gıkını çıkarmıyor, görüyon demi. Elim acıyor yemin ederim. Böyle bildiğin çakıyom tokadı, sana vursam ah uh dersin, bağırırdın. Ama bu hiç, nasıl bir can var" sözleri görüntülere yansıdı.

VAHŞİCE DÖVÜYOR
Personel, bir başka köpeği ise kafesinin demirleri kapalıyken elindeki demir sopayla "Kendi gelecek beni yormayacak. Gel şuna kafa at" diyerek dövmeye çalışıyor. Birkaç kez vurduktan sonra hıncını alamayan personel, "Yiyecen oğlum sopayı" diyerek bu kez kapıyı açıp demir sopayla yeniden dövmeye devam ediyor.

Bir başka köpeği "Gel gel" deyip yakalayan personel, "Sağlam bir tane hazır mısın" diyerek yumrukluyor.

Üç köpeğin bulunduğu bir kafese giren personel, temizlediği dışkının hangisine ait olduğunu bilemediğini belirterek, "Valla hanginizin olduğunu bilemedim. Kusura bakma senden başlıyorum" diyerek üçünü de dövüyor. Bir taraftan küfür saydıran diğer yandan acımasızca barınaktaki köpekleri dövmeyi sürdüren personel, geçmişte nasıl dayaklar attığını da anlatıyor.

OLAY İNCELENİYOR

http://www.antalyaguncel.com/haber-53740-HANGISI_HAYVAN_

Konuyla ilgili şikayette bulunulması üzerine Antalya Büyükşehir Belediyesi Veteriner İşleri Şube Müdürlüğü, vahşet görüntülerine ilişkin Antalya Emniyet Müdürlüğü ile işbirliği içerisinde inceleme başlattı.

DHA

Artvincenter

Profesör
Reaksiyon puanı
8
Pitbullarla kapalı bir odada bırakcan bu kemik torbasını o zaman anlıyacak rezalet ya köpek sevmem korkarım ama gerçekten çok sevimliler bu kroo dan daha insan oldukları kesin...

friendly

Rektör
Reaksiyon puanı
671
Eğer o hayvandaki kendisini koruma güdüsü insanlara karşı dost ve evcil duygularına azıcık baskın olaydı görürdün sen vahşetin ebesini...
Bu tip insanlıktan nasibini almamış kişileri gördükçe utanıyorum.

iZozzy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Hay sizi doğurana, yetiştirene, o işe alana.
İnsanlıktan nasbini alamamış yaratıklar.

cenk79

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hayvana merhameti olmayanın insana hiç yoktur demek...

nailasmu

Profesör
Reaksiyon puanı
5
böyle birileri insan diğildir!!

- - - Mesaj Güncellendi - - -

buna bak ya köpeye vurduğunda kendini adam sanıyo ...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Toplanıp şu adamı dövsek ya.

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
Bunları pitbulların arasına atmak lazım,şikayet edin arkadaşlar.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
İnsan Mükemmel şekilde yaratılmış.
Lakin Bazen Hayvandan daha aşağılara inebiliyor işte.

hayalli

Asistan
Reaksiyon puanı
6
Yazık gerçekten yaptıkları çok kötü bir şey (daha da kaba şekilde ifade etmek lazım ama kurallar belli).O hayvanların suçu ne günahı ne.Bu zavallı hayvanlara bunları yapan da ne bir gram merhamet ne bir gram vicdan ne de bir gram insanlık duygusu yok. Yazık gerçekten çok yazık...

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
hayvana insanlık öğretmek zordur ama insanlar çok çabuk hayvanlaşabiliyor !!!

Besonnen

Asistan
Reaksiyon puanı
1
her kimse bu konuda duyarlı olur insallah onlar bizim gibi duyar anlamazlar tebki veremezler olabilir Merhamet etmeyene merhamet edilmez.mutlaka o kıyamet gününde hesap verir mutlaka allah her şeyden Münezzehtir.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169

info@kepez-bld.gov.tr
Antalya kepez beledıyesının mail adresıı şikayet edin

Tel No: 444 6 007 - 0 242 310 58 58

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Yakalayip ölesiye kadar dövmek lazim bu s...fsizleri.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
dün geceden beri bu videoyu izlememek için zor tuttum kendimi.. şimdi burada bu dayak atan arkadaşlara DUA edeceğim..

Allah sizi o köpeklerin ağladığı kadarın 1000 kat fazlasını ağlatsın.. En yakınınıza öyle şeyler olsun bu şekilde içten içe ağlayın.. Allah sizin cezanızı versin..

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
dün geceden beri bu videoyu izlememek için zor tuttum kendimi.. şimdi burada bu dayak atan arkadaşlara DUA edeceğim..

Allah sizi o köpeklerin ağladığı kadarın 1000 kat fazlasını ağlatsın.. En yakınınıza öyle şeyler olsun bu şekilde içten içe ağlayın.. Allah sizin cezanızı versin..
Amin [MENTION=158637]angel75[/MENTION]

RABBİM Onlarada yaptıklarının karşılığını kat be kat verir İnşaallah.
Ulen İnsan artığı.Bu mu insanlık.
Bunu yapan İnsan olamaz,zira Hayvan bile böyle bir şey yapmazdı.

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
Amin @angel75

RABBİM Onlarada yaptıklarının karşılığını kat be kat verir İnşaallah.
Ulen İnsan artığı.Bu mu insanlık.
Bunu yapan İnsan olamaz,zira Hayvan bile böyle bir şey yapmazdı.

ben birşey yazmak istemiyorum çünkü inanın sinirden elim ayağım titriyor..

ben şu şekilde mail attım.. Hepimiz tepkimizi gösterirsek, o yaratıklar cezalarını çekeceklerdir. Ben facebook/twitter vs her yerde bunu paylaşacağım..

Mail adresi: info@kepez-bld.gov.tr
Konu:
Köpek Eğitim Merkezinde Dayak

Sayın Yetkili,

Antalya merkeze bağlı Duacı Köyü'ndeki Köpek Eğitim Merkezinde çalışanların Köpeklere yapmış olduğu eziyetler aşağıdaki linkte bulunan videoda açıkca gözükmektedir.

Gereğinin yapılmasını önemle rica ederim.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-BoV9EluX_A
Köpek Eğitim Merkezinde Dayak
Sayın Yetkili,

Antalya merkeze bağlı Duacı Köyü'ndeki Köpek Eğitim Merkezinde çalışanların Köpeklere yapmış olduğu eziyetler aşağıdaki linkte bulunan videoda açıkca gözükmektedir.

Gereğinin yapılmasını önemle rica ederim.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-BoV9EluX_A

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
Köpek inledikçe ben bir acaip oldum burada.
Dün bende izleyemedim videoyu şimdi izledim.Sinirden şakaklarım zonkladı.
Ağzı var dili yok Hayvana bunu yapanları öyle bir cezalandıracaksın ki,Aleme İbret olsun.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
[MENTION=158637]angel75[/MENTION] Bende mail attım oraya.
Tarım Bakanlığınada atsak nasıl Olur?

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
ALLAHIM sana yalvarıyorum şu adamın elini bacağını kır kır ki bir daha düzelmesin ki savunmasız nasıl birşeymiş inş gün yüzü görmesin şerifsiz dün izleyince resmen ağladım ya adam karşımda olsaydı gözümü kırpmadan öldürürdüm ne istiyorsunuz bu zavali savunmazsız hayvanlarda ülkemiz hayvanlara karşı sidet gitikce coğulmaya başladı bu hükkümet neden ağır celar gedirmiyor

angel75

Dekan
Reaksiyon puanı
18
[MENTION=94324]kepez[/MENTION]belediyesi twitter hesabına twitt atın..

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
mail atım arkadaşlar mod arkadaşlar hayvanları koruyalım sahib cıkalım adı altında güzel bir konu acalım gitikce hayvanlara şidet ve işkence yaygınlaşmya başladı ülkemizde SDN ailesi olarak bu konuya duyarlı olalım

SwateR

Rektör
Reaksiyon puanı
662
Bu adamlara hayvan desek köpeklere hakaret olur.