Anne Pro 2 yi nereden alabilirim?

Bu konuyu okuyanlar

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Türkiyede bulunmaz tahminen dıştan almanız gerekiyor olmadı sahibinden üzerinden getirden veya satan var mı diye bakabilirsiniz ama onun yerine HyperX Alloy FPS Pro öneririm aynı fiyata satılıyor ortalama hem tr garantisi yönünden iyi olur.

muhammedibekk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Türkiyede bulunmaz tahminen dıştan almanız gerekiyor olmadı sahibinden üzerinden getirden veya satan var mı diye bakabilirsiniz ama onun yerine HyperX Alloy FPS Pro öneririm aynı fiyata satılıyor ortalama hem tr garantisi yönünden iyi olur.
Stokta yok hiçbir sitede

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Yeni durumunu bilmiyorum bakmadan önermiştim sizin için sadece küçük olması önemli sanırım tenkeyless klavye olarak geçiyor öyle araştırabilirsiniz.

Buda iyi bir seçenek çok kaliteli bir markadır.

muhammedibekk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yeni durumunu bilmiyorum bakmadan önermiştim sizin için sadece küçük olması önemli sanırım tenkeyless klavye olarak geçiyor öyle araştırabilirsiniz.

Buda iyi bir seçenek çok kaliteli bir markadır.

Zaten Logitech kullanıyorum ve hiç memnun değilim.Bu arada evet küçük klavye arıyorum

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
Biri mekanik birisi membran hocam çok fark var aralarında ben k68 kullanıyordum sorun oldu ücret iadesi aldım yedekde 105 duruyordu ona geçtim iğrenç bir şey tuşlar basmıyor gibi geliyor onun için Logitech'in mekanik klavyesini kullan sen ondan sonra seversin.

muhammedibekk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Biri mekanik birisi membran hocam çok fark var aralarında ben k68 kullanıyordum sorun oldu ücret iadesi aldım yedekde 105 duruyordu ona geçtim iğrenç bir şey tuşlar basmıyor gibi geliyor onun için Logitech'in mekanik klavyesini kullan sen ondan sonra seversin.
Logitechden başka önerebileceğiniz klavye varmıdır?
Ben şuan steelseries apex 3 düşünüyorum çok hoşuma gitti klavye

Özgür Ç..

Dekan
Reaksiyon puanı
6,465
En son önereceğim klavyeler arasında yer alıyor apex 3 elinizde kullandığınız g103'ün üzerine bir artısı olmayacaktır sadece ışıklı mışıklı bir klavye almış oluyorsunuz bu fiyatlara çıkmışken mekanik klavye almanız çok çok iyi olucaktır özellikle red switch olan.