Anlamsızca fps drop sorunu yaşıyorum, yardım edebilecek var mı ?

Bu konuyu okuyanlar

sclaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım: i5 6600k, gtx 980, 16gb ram, z170 a pro anakart
Bilgisayarımdaki sürücülerim güncel.
Call of Duty Warzone oynarken discorddan konuşamıyorum, ts3den denedim o da olmuyor. Yazılımdan yayın veremiyorum direk sadece donanımdan verebiliyorum o da belli ayarlarda ve belli oyunları. Adobe after effects ile render aldığımda atıyorum dead cellsteki 1 mapte komple araya yeşil frameler giriyor, video editledim videoda hiçbir sorun yok, render alıyorum yine yeşil ekran giriyor araya(bu da genellikle cs go de_dust2 haritasında yaşandı fakat sadece onda değil mirage da bir bölümde de gerçekleşti). Daha önce 1080li bir pcde oyun oynadım ve o bana benim pcye göre çok akıcı geldi, bir sorunum var gibi ama ne olduğunu bir türlü bulamadım. Fps im olması gerekene göre çok fazla düşüyor, mesela cs oynarken 90 ve 300 arası oynuyor. pubgde düştüğümüz an aşırı donuyor bazı silahlar renderlanmıyor bile falan... Sizce sorun nedir yardımcı olabilir misiniz ?

Elessian

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Umarım en kısa zamanda sorununu çözersin, bilgim yok ama up up olsun!

Jeaxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Donanım: i5 6600k, gtx 980, 16gb ram, z170 a pro anakart
Bilgisayarımdaki sürücülerim güncel.
Call of Duty Warzone oynarken discorddan konuşamıyorum, ts3den denedim o da olmuyor. Yazılımdan yayın veremiyorum direk sadece donanımdan verebiliyorum o da belli ayarlarda ve belli oyunları. Adobe after effects ile render aldığımda atıyorum dead cellsteki 1 mapte komple araya yeşil frameler giriyor, video editledim videoda hiçbir sorun yok, render alıyorum yine yeşil ekran giriyor araya(bu da genellikle cs go de_dust2 haritasında yaşandı fakat sadece onda değil mirage da bir bölümde de gerçekleşti). Daha önce 1080li bir pcde oyun oynadım ve o bana benim pcye göre çok akıcı geldi, bir sorunum var gibi ama ne olduğunu bir türlü bulamadım. Fps im olması gerekene göre çok fazla düşüyor, mesela cs oynarken 90 ve 300 arası oynuyor. pubgde düştüğümüz an aşırı donuyor bazı silahlar renderlanmıyor bile falan... Sizce sorun nedir yardımcı olabilir misiniz ?
Kardeşim Cpu kullanimi veya ramdan kaynakli olmalidir diskinide bi disk onaricidan onarmani tavsiye ederim.

sclaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ram testi yaptım hatasız çıktı, diski onarmıştım zaten, cpu kullanımı da %100 lere kadar çıkıyor. Isı değerleri normal ama

Jeaxy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ram testi yaptım hatasız çıktı, diski onarmıştım zaten, cpu kullanımı da %100 lere kadar çıkıyor. Isı değerleri normal ama
Cpu Kullanimi Sorun Genelde %100 %90 gibimi oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu videodan sonra sorun eminimki çözulecektir ?

Bu videodan sonra sorun eminimki çözulecektir ?

sclaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bu videoya daha önce denk gelmiştim, pek yardımı dokunmadı :( hala aynı problemi yaşıyorum

KUBAY1940

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Brom Kaç yıldır kullanıyorsun bu sistemi ?

sclaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaklaşık 4,5 yıldır

sclaw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum yaşadığım sıkıntıların ama yine de teşekkür ediyorum

KUBAY1940

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
onunla alakalı olduğunu düşünmüyorum yaşadığım sıkıntıların ama yine de teşekkür ediyorum
Benim arkadaşım vardı şuan yayıncı 5 Yıl kullandı bilgisayarı sadece LoL'ü açmaya başladı sonra işlemci pert herşey perte çıktı yeni sistem topladı .