Anket

Bu konuyu okuyanlar

rise

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,247
Açtığımız her konuya istersek anket eklenebiliyor.
Sizin söylediğiniz farklı bir şey mi?

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
özür sonradan fark etim ama daha kapsamlı bişey olsaydı iyi olurdu messela düşündüğüm bir anket var site yöneticiler hakkın sizde kac tane yönetivi var i sdn isim olarak alabilirmyim bakalım burada en sevilen kişi hanginiz öyle bir anket acmak istiyorum

istediğim anket bölümü isimlerin yanında işaretleme bölümü olması lazım ve anket sonunda sonuc yüzdeliğini görülmesini istiyorum

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
BöyLe birşey zaten mevcut,

Bknz : http://forum.shiftdelete.net/konu-disi/183272-sevmek-mi-sevilmek-mi.html

1436.jpg

1439.jpg

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
evet acmak istediğim böyle şık ların yerine admin ve yöneticilerin ismini yazmak istiyorum merak etiğim forumda hangi yönetici daha cok seviliyor ve her üyenin vir kere kulanma hakı olsun
anket başığıda SDN EN SEVDİĞİNİZ VE BAŞARILI BULDUĞUNUZ YÖNETİCİ diye

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Yeni bir konu açmanız gerek Anket için,"YENİ KONU AÇ" Butonuna basarak.
Sonra açıLan sayfa da en alt kısım da,Resim de görüldüğü gibi "Anket Aç" kutucuğunu işaretLeyin,Ankete ekLemek istediğiniz kişi veya kişileri ise resimde belirttiğim gibi sayısını belirtebilirsiniz.

1505.jpg

YaLnız,Daha yenisiniz hazıra konana kadar,
Site de biraz vakit geçirin,
Sonra siz karar verin kim SeviLiyor ve kim daha başarılı.

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
site üyeliğim yeni ama sık sık uğradığım bir site
peki tüm yöneticilerin ismini bir arada nerde bulabileceğiz

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Peki o zaman,Konu açmak bedava :D Siz anlattıklarımı uygulayın,eğer bir konu açarken bir problem yaşarsanız Mod'lar yardımcı olur : )

Demnesia

Müdavim
Reaksiyon puanı
43
Hiç gerek yok böyle bir ankete biz bütün yöneticilerimizi seviyoruz, ayrıca dediğin gibi sitemize sık sık uğrayan biri olsaydın forumun en altındaki kocaman "Site Yöneticelerini Göster" bağlantısını görürdün :p

XLİVE

Asistan
Reaksiyon puanı
8
ben sitenin altındaki yönetici göster biliyorum gördüm henüz yaşlanmadım ama benim istediğim sadece üst kıdemli yöneticiler orada üst kıdememsiz olanlarda var hepsini istemiyorum sadece en rütbelilerin yer aldığı bir liste istemiştim örnek hakkı bey ecevit bey gibi insanların yer aldığı bir anket olsun bende calışıtğım işyerinde tüm yöneticilerimi seviyorum ve başarı buluyorum anket zaten site yönetim icinde olanlar icin yapılmayacaktı site üye olan ve ziyaret edenlere sunulacak bir anket olacaktı herkes icin tabiki siz seviyorsunuz yönetimde ki arkadaşlarınızı :)))) siz onların yanında olduğunuz icin sevmeniz doğaldır:)) ayrıca vazgectim anket'e

mila12

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
255
ben sitenin altındaki yönetici göster biliyorum gördüm henüz yaşlanmadım ama benim istediğim sadece üst kıdemli yöneticiler orada üst kıdememsiz olanlarda var hepsini istemiyorum sadece en rütbelilerin yer aldığı bir liste istemiştim örnek hakkı bey ecevit bey gibi insanların yer aldığı bir anket olsun bende calışıtğım işyerinde tüm yöneticilerimi seviyorum ve başarı buluyorum anket zaten site yönetim icinde olanlar icin yapılmayacaktı site üye olan ve ziyaret edenlere sunulacak bir anket olacaktı herkes icin tabiki siz seviyorsunuz yönetimde ki arkadaşlarınızı :)))) siz onların yanında olduğunuz icin sevmeniz doğaldır:)) ayrıca vazgectim anket'e

Administrators > Co Administrators > Super Moderators > Moderator diye gruplandırılıyor. O şekilde ayırt edebilirsiniz.