Anket Doldur Para Kazan!

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Merhaba Arkadaslar

Bugun Bir İnternet Sitesinde Haberleri Okurken Anket Doldururken Para Kazan Diye Bir Reklam Vardı.Ben Bunu Biraz Araştırdım.Adam Birsürü Video Felan Koymuş.Bu Sitelere Üye Olup Sadece E-mail Kutusuna Gelen Emailelrdeki anketleri kabul ederek 5-75 Dolar Arasında kazanabiliyormusuz :)

Bu Yalanmıdır Gereçkmidir Yapan Varmı Aramızda :)

xyz1234

Profesör
Reaksiyon puanı
13
şikayetvar.com siteside yapıyor daha evvelinde kayıt almıştı. sınırlı sayıda kullanıcıya anket liki gönderiyor. belli miktarlarda anket başına ücret veriyor...

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Var Yani Böyle Bir Şey?Peki Kredi Kartına Gerek Duyuluyormu?

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Reklam İzleme Siteleride Vardı

Çok Uğraştım Bu Tip Sitelerle Ama Daha Tek Kuruş alamadım :) %90'ı Dolandırıcılık Geri Kalan %10 1 Kuruş vermek için Sineğin Yağını Çıkartıyor

Kredi kartı gibi Şeyler istemiyorlar Zaten (Zaten Kredi Kartı bilgisi istiyorsa Bir Sorun Var Demektir ) Asgari Tutara Geldiğin Zaman İsmine Havale Yapıyorlar !

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Hmm Ya Peki İnternetten Para Kazanmanın Başka Bir Yolu Yokmu Kredi Kartı İstemeyen Bir Yolu.?

Oqunes

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Zombi Ağı Derken? Yani Birde Benim İstediğim O Kdar Aylık Kazanç Felan Değil Kazanmak İstediğim Aylık 50 Tl felan :D

ck-xe

Dekan
Reaksiyon puanı
39
Ne şans :D Bana biraz önce mail geldi. Anketten para kazanabilirmişim ama e-kitap satın almam gerekiyormuş 47 TL'ye :D Saçma geldi.

accman

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
daha önce reklam izleme sitelerini denemiştim ben de ama sonuç çıkmamıştı..

NikeSteeL

Dekan
Reaksiyon puanı
131
Zombi Ağı Derken? Yani Birde Benim İstediğim O Kdar Aylık Kazanç Felan Değil Kazanmak İstediğim Aylık 50 Tl felan :D

ADSL Paramı Kurtarsam Yeter Diyosun Yani :)

Bi Kaç Site Var Ama Ödeme Konusunda Bilgim Yok O Yüzden Seni Yönlendirmek İstemiyorum!

_HaMza_

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Reklamlara tıklayarakda para kazanılıyor diye biliyorum ama uzun vadede az para kazanılıyor, biraz uğraştıkdan sonra miktar artabiliyor. Birde çok sıkıcı bir iş olan post işleri oluyor mesela adam diyor benim siteme 1000 tane konu aç sana 30 tl, ama sıkıcı bir işdir :D benim bildiğim yöntemler bunlar

xxakadir

Asistan
Reaksiyon puanı
0
derty22 çok teşkkürler..;)

"surveyhead" sitesine türküm dedim.. site diğer menüleri göstermeden error verdi.

Başka sefer ABD vatandaşıyım dedim.. lınkler açıldıkça açıldı..:D:D:D

muhammed85

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konuda yayın yapan çok site var ama para verirler mi vermezler mi belli değil. kimsede bilmiyo açıkcası :) bende uğraşmıştım bi ara bunlarla ama sonradan sıkılıp bıraktım. 1 hafta falan devam etmiştim :D

derty22

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu verdiğim siteler kesinlikle güvenilir yabancı forumlarda da arştırdım,bizim için tek sorun türkiyeden katılmak,dediğim gibi ip yi amerikdan gösterince sorun kalkıyor...yalnız ödemeler hemen geçmiyor hesabına mesela normalde bende 70 dolara yakın birikti ama ödenen olarak 18 de filan 20 olunca çekebiliyormuşum ,çektiğimde paylaşırım....deneme amaçlı önceden hiç işime yaramdığı halde 1,5 dolarlık skype kontör istemiştim göndermişti :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Bir keresinde bu işe de gireyim dedim marketresearch'den 5€ esearch den 2$ aldım bir anket doldurdum o da ayda bir geliyordu dedim salla bununla uğraşılmaz :D ama surveyhead esearch focusonline vs siteler ödeme yapar alanları gördüm Türk olarak kayıt olursanız ayda bir anket gelir ama amerikan vs diye kayıt olursanız daha fazla anketler gelir.Ama artık almanlardan kazanç sağlıyorum. :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Şu kitaplara falan sakın para verip kendinizi xticaret sisteminde tabiri caizse eşek yerine koymayın.

Alırsınız ürünü hiç birşey olmadığını görünce kazıklandığınız miktarı başkasından çıkarmaya çalışırsınız bir nevi titan zinciri. :D

ciwwii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha da kazananı görmedim hala var mı bunlar :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşi amerikan diye kaydolduk ve ıp mizi değiştirdik diyelim . parayı çekerken hesabımız türkiyede görünmicek mi?

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Haftada 50 ayda 400dolar nasıl oluyor? :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
E peki Ödeme yaparken bizim Türkiyeden olduğumuz belli olmuyormu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...