Ankara saldırısına ünlü isimler ne dedi?

Bu konuyu okuyanlar

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,258
İrfan Değirmenci ‏@degirmencirfan
Terörün her türlüsünü ve terör örgütlerini maşa olarak kullananları lanetliyor, Ankara'da hayatını kaybedenlere Allah'tan rahmet diliyorum.

Fatih Portakal ‏@fatihportakal
Lanet olsun yapana, teröre destek verene, arkasından gidene... Bu ülkenin en önemli sorunu: Güvenlik içinde yaşayamamamız.

Acun Ilıcalı @acunilicali
Ankara'da gerçekleşen terör saldırısında hayatlarını kaybeden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifalar dilerim.

Mahsun Kırmızıgül ‏@Mhsnkrmzgl
Terör, savaş, ölüm, barbarlık, zorbalık adı ne olursa olsun, kimden gelirse gelsin bin kez lanet olsun.

Hakan Şükür ‏@hakansukur
Ankara'da ki terör saldırısında hayatını kaybedenlere rahmet, yaralılara şifa,yakınlarına sabır diliyorum.

Atilla Taş ‏@AtillaTasNet
Ankara'da patlamada ölenlere rahmet, yaralılara şifa, yakınlarına ve ülkemize başsağlığı diliyorum. Lanet olsun o teröre!

Gülben Ergen Çelik ‏@gulbenergen
#BaşımızSağolsun Allah bizlere #sabır versin #Ankara

Hadise Açıkgöz @hadise
Artık bu son bulsun! Daha fazla canımz yanmasın! #Ankara #Terörülanetliyorum

Armagan Çaglayan @Armagan_caglaya
Hep aynı cümleler ile yapılan açıklamalar, açıklamalar, açıklamalar....#ankara

Işın Karaca @ishinkaraca
Ah be Ankara'm..
Ne bitmez bir lanetsin #terrör
Dualarımız tüm vefat eden ve yaralı Can'larımızda

Oğuzhan Koç ‏@ousankoc
Ülke olarak başımız sağolsun. Tüm iyi dileklerimiz Ankara için..
#terörülanetliyoruz

Gonca Vuslateri @gonca_vuslateri
Bu ülkede travma ile olan ilişkimiz Stockholm sendoruma bağladı.Hala savaşa gönüllüyüz..hala ölmeye..yaralanmaya.. pis gibi hayat!

Ece Erken
Başımız sağ olsun Hayatını kaybeden vatandaşlarımızın,şehitlerimizin ailelerine Allah sabır versin

Sibel Can

Yine kan... Yine can gitti... Yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah'tan rahmet diliyorum... Yakınlarına Allah sabur ve dayanma gücü versin

Emre Aydın
Çok üzgünüz.Yaşamını yitiren vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, yaralılarımıza şifa diliyorum

Tuba Ünsal
Olay yeri... Çeken eniştem. Patlamadan sonra hemen olay yerine gidiyor... Bu akşam yarım gün izin almasa o araçlarda olacaktı.. Asker Ankara'da... Ablam arkadaşlarının eşlerine ulaşamadığı için perişan... Allah kahretsin hayatlarımıza trajediyi bu kadar yaklaştıranlardan...Tüm asker ailelerinin başı sağ olsun .

Emine Ün
Terörü lanetliyoruz demekten bıktık, bitsin artık çok üzgünüz çok, yine acı, yine evlere ateş düştü.... Şehitlerimize Allah'tan rahmet ailelerine başsağlığı diliyorum...Büyük Allah'ım sabır versin...Yaralılara da acil şifalar diliyorum biran önce sağlıklarına kavuşurlar inşallah.