Haber Ankara-Kırıkkale Hızlı Treni Mayıs Ayı Sonuna Kadar Ücretsiz!

Bu konuyu okuyanlar

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Tgrthaber. Com haberine göre cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ankara-Kırıkkale-Yozgat-Sivas hızlı tren hattının 31 Mayıs'a kadar ücretsiz hizmet verecegini açıkladı.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230526_211447.jpg
    Screenshot_20230526_211447.jpg
    69.3 KB · Görüntüleme: 30

kmurat

Dekan
Reaksiyon puanı
3,711
Maksat müşterinin ayağı alışsın.

Reaksiyon puanı
4,338
Bu teyzeler dedeler şehir içindeki otobüslerde şehirler arası otobüslerde her yerdeler.. Ameliyatlı bile olsalar hep otobüsteler.. Nereye gidiyor bunlar ???
Bir bilsem nereye gittiklerini yer verdiğimiz tezyeler seçimde göbek atıyorlardı zaten yer filan vermeyeceğim artık gayet sağlıklılar valla :D

Reaksiyon puanı
4,338
Hocam siz benim maddi durumum yüksek değil ortalama diyordunuz e siz ortalamaysanız biz neyiz o zaman ? :D
Merhabalar,

Zengin değilim dedim, Birikim yaparak istediğim aracı ve elektronik ayrıca Teknolojik cihazları alabilecek kadar para biriktirdim diyebilirim. Olymp Trade kullanıyorum oradan da kazanıyorum ayrıca çalışıyorum.
Fabrika veya şirketim yok, Kendi çapımda kazanıyorum dersem yanlış olmaz diye düşünüyorum.
Günlük en kötü kazancım 2000$ kadar zaten.

İyi Forumlar...

Süleyman_Yildirim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
20
kafamız güzel olana kadar keşke hızlı trene binebilsek ben çok korkuyorum hızlı tren'den bi kere bindim. Değişik triplere girdim. insanlar benim korktuğumu anlayınca beni sakinleştirmeye çalıştılar. :D :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
Merhabalar,

Zengin değilim dedim, Birikim yaparak istediğim aracı ve elektronik ayrıca Teknolojik cihazları alabilecek kadar para biriktirdim diyebilirim. Olymp Trade kullanıyorum oradan da kazanıyorum ayrıca çalışıyorum.
Fabrika veya şirketim yok, Kendi çapımda kazanıyorum dersem yanlış olmaz diye düşünüyorum.

İyi Forumlar...
hocam selamlar. monopolyde mi günlük 2000 dolar kazanıyorsunuz?

Reaksiyon puanı
4,338
Merhabalar,

Espiri yapmaya çalışoyorsunuz anladığım kadarıyla :D Olymp Trade kullanıyorum 2017 denitibaren.
Yeterli cevap verebildim diye düşünüyorum.

İyi Forumlar...

Janberk

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Merhabalar,

İyi Forumlar...
Hesap hareketleri görmeden inanmam bu arada

Reaksiyon puanı
4,338
Hesap hareketleri görmeden inanmam bu arada
Merhabalar,

İnandırmak zorunda olduğumu sanmıyorum, Vaktim yok çünkü öyle birşey için.
Konu benim maddi durumun da değil, Konuyu da saptırmayalım :)

İyi Forumlar...

Son düzenleme:

Sedefizgi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,778
Sadece meraktan soruyoruz???
Mesaj otomatik birleştirildi:

kafamız güzel olana kadar keşke hızlı trene binebilsek ben çok korkuyorum hızlı tren'den bi kere bindim. Değişik triplere girdim. insanlar benim korktuğumu anlayınca beni sakinleştirmeye çalıştılar. :D :D
Her gün binerim valla güzel bir. Ulaşım aracı pratik?

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Merhabalar,

İyi Forumlar...
Hocam o nasıl bir birikim yöntemiymis yav :D Birikim yapıp sizde istediklerinizi alabilirsiniz diyordunuz konularda ama bu birikim değil başka birşey :D