Ankara Kara Harp Okulu Çevresi Kalınacak Yer (Mülakat Için)

Bu konuyu okuyanlar

c1han.kocak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba,
Mülakat için Çankaya'daki Kara Harp Okulu'na gideceğim. Ankara'yı hiç bilmiyorum. Sadece bazı akrabalarımın Sincan'da oturduğunu biliyorum. Sincan'dan Çankaya'ya ulaşım zor olur mu? Bir de malum pandemi falan var kimseyi rahatsız edesim yok açıkçası, ulaşım da kolay olsun istiyorum. KHO çevresinde kalınabilecek uygun pansiyon var mı? Bilenler yardımcı olabilir mi? Bu arada mülakat tecrübesi olanlar ya da fikir belirtmek isteyenler buyursun muhabbet edelim. Teşekkürler şimdiden.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,954
Merhaba,
Mülakat için Çankaya'daki Kara Harp Okulu'na gideceğim. Ankara'yı hiç bilmiyorum. Sadece bazı akrabalarımın Sincan'da oturduğunu biliyorum. Sincan'dan Çankaya'ya ulaşım zor olur mu? Bir de malum pandemi falan var kimseyi rahatsız edesim yok açıkçası, ulaşım da kolay olsun istiyorum. KHO çevresinde kalınabilecek uygun pansiyon var mı? Bilenler yardımcı olabilir mi? Bu arada mülakat tecrübesi olanlar ya da fikir belirtmek isteyenler buyursun muhabbet edelim. Teşekkürler şimdiden.
Evet, zor. Sanırım Dikmen caddesindekinden bahsediyorsunuz. Ayrancı, Dikmen, Balgat, Öveçler'den ev kiralayıp vs. rahatlıkla gidebilirsiniz.

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Merhaba,
Kho mülakatı için mi gidiyorsun? Benim 3 temmuzdaydu sanırım hho mülakatım vardı kho da gitmemiştim