Anıtkabir Askerleri Nöbet Değişimi

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
Bugün Anıtkabire gittim ve nöbet değişimine denk geldim nöbet değşiminde askerleri yakalayamadım ama yürüyüşleri buyrun :)
Çözünürlüğü 720p yapmayı unutmayın.

[video=youtube;LyJyFn3egLs]http://www.youtube.com/watch?v=LyJyFn3egLs[/video]

[video=youtube;1mdIhwDu-9E]http://www.youtube.com/watch?v=1mdIhwDu-9E[/video]

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
bizim askerimiz roket gibidir yakalayamazsın sen :) eline sağlık görüntü için ;)

pc_manyak

Doçent
Reaksiyon puanı
24
Eline Sağlık abi yahu C7'nin kamerasıda süpermiş be :D

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
yaf benim acemi birliği aklıma geldi, acemi birliğinde tören yürüşünde böyle yürüyorduk, 4 taburda arasında en iyi tören yürüşünü yapan bizim tabur oldu tabur komutanlığından afferim aldık :)

serkanbb06

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
31
yaf benim acemi birliği aklıma geldi, acemi birliğinde tören yürüşünde böyle yürüyorduk, 4 taburda arasında en iyi tören yürüşünü yapan bizim tabur oldu tabur komutanlığından afferim aldık :)

:) Nöbet değişimini uzaktan izledim çok iyilerdi bence harika bir haz veriyor insana gurur duyuyorsun o askerleri görünce kıpırdamamaları özellikle.Değişik bir duygu.

ATmaCA53

Profesör
Reaksiyon puanı
35
:) Nöbet değişimini uzaktan izledim çok iyilerdi bence harika bir haz veriyor insana gurur duyuyorsun o askerleri görünce kıpırdamamaları özellikle.Değişik bir duygu.

gurur duyulmazmı, hatta ben acemi birliğinde tören geçişinde vatandaşlardan bir alkış, bir bağırış vardı ki ^^Türkiye seninle gurur duyuyor^^ alkışı kopuyordu benimde ayağım kilitlenmişti, heyecandan göğsüm kabardı askerlik böyle bir şey

Reaksiyon puanı
66
iki kere gittim ikisinde de nöbet değişimine denk gelmiştim.

mustang

Dekan
Reaksiyon puanı
34
TÜRK Askerine yakışır,vakar,gurur ve asalet ile yürüyorlar.Rabbim Ordumuza,Askerimize zeval vermesin.

harun.arslan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Lise de Atatürk köşesinin gölgeli yazılarını yazmak, köşeye Atatürk' ün okkalı bir resmini çizmek bana aitti.
Şimdi kopyala yapıştır...

byharby

Profesör
Reaksiyon puanı
21
İlkokuldayken okul gezisiyle gittim Anıtkabir'e. Denk gelmişti arkadaşlarla beraber eziliyorduk az daha. Meğer onlar değil biz yol verecekmişiz. Çocuk aklı işte :D