Anime Keyif

Mert Ahmet

Dekan
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
Evet Akame ga Kill ile Psycho Pass 2'de bitti ikisinin de sonunu beğenmedim AgK'ye 5 Psycho Pass 2'ye de 6 verdim ilk sezonu daha iyiydi
ağır spoiler içerir dikkat!!!

akame ga kill nasıl bi anime ben çözemedim ya her bölüm birileri.öldü neredeyse hikaye bitti
güzel başladı aslında 150 bölüm sürerdiyordum 24te bitti :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] Ben yüksek bile verdim millet hep 3-4 verdi animeye.Mangasının son volume'ü çıkacakmış onu okumayı düşünüyorum sen de öyle yap 7 bölümden sonra mangadan koptu zaten. Tek iyi yanı açılış müziğiydi

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
[MENTION=105356]Mert Ahmet[/MENTION] Ben yüksek bile verdim millet hep 3-4 verdi animeye.Mangasının son volume'ü çıkacakmış onu okumayı düşünüyorum sen de öyle yap 7 bölümden sonra mangadan koptu zaten. Tek iyi yanı açılış müziğiydi
My anime listten bahsediyorsun degil mi ben hic 6 Puanin altına düşmedim acaba çok mu yüksek veriyorum ya :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Ben izlediğim bütün animeleri beğeniyorum nedense bir de heosi bilindik beğenilen animeler olduğundan sanirim :)
Artık eleştirel yaklaşacaksın yok finalini beğenmedim, yok karakterleri iyi değildi,yok hikayesi güzel değildi diye benim için önemli olan hikaye ve karakterler genelde ama müzik güzelse ekstra 2 puan veriyorum. AgK'nin açılış müziğini beğenmeseydim 3 verecektim mesela ama istersen sadece aldığın zevke göre de puan verebilirsin, kimseye yaranılmıyor tabi düşük versen neden düşük verdin derler yüksek versen fanboy derler eğer ortalama puan 8.5 üstüyse achievement bile alıyorsun malgraphtan "I love Chinese cartoons" diye

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Sao2 bitti , akame ga kill bitti , psycho pass 2 bitti ne izleyecek bu millet.

Anime önerisi alınır her türlüsüne razıyım :)

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Onu izledim hatta sanada önermiştim ya :D 2.sezondan önce 4 bölümlük ovaları izle yoksa 2.ci bölümden bişey anlamazsın.
Önce ovaları izledim zaten ama yine de 2. sezon iyi değildi ben Yin'i çok seviyordum ya 2. sezonda neredeyse hiç göremedik neyse o zaman Higurashi var korku gerilim olarak ve yeni çıkacak olan Tsukimononogatari var Corpse party ovası var 4 bölümlük,Ghost Hunt var izlemediysen Hotaru no Haka var dram olarak, Durarara'nın 2. sezonu var çıktı mı bilmiyorum,Mushishi var,Witch Hunter Robin var bir de Hyakumonogatari var Boogiepop wa Warawanai:Boogiepop Phantom var

Sansar667

Profesör
19 Ekim 2012
2,426
525
293
Önce ovaları izledim zaten ama yine de 2. sezon iyi değildi ben Yin'i çok seviyordum ya 2. sezonda neredeyse hiç göremedik neyse o zaman Higurashi var korku gerilim olarak ve yeni çıkacak olan Tsukimononogatari var Corpse party ovası var 4 bölümlük,Ghost Hunt var izlemediysen Hotaru no Haka var dram olarak, Durarara'nın 2. sezonu var çıktı mı bilmiyorum,Mushishi var,Witch Hunter Robin var bir de Hyakumonogatari var Boogiepop wa Warawanai:Boogiepop Phantom var

Saydıklarının yarısını izlemedim bakacam onlara :laugh:

Geçtiğimiz hafta steins gate izledim, harikaydı, izlemenizi tavsiye ederim ;)

Steins gate efsanedir zaten :) ilk 8 bölümünde belki bir anlam veremiyorsun ama sonrasında bir bakmışsın 24 bölüm bitmiş. Moviesinden ayrı olarak yakın zamanda 4 tane küçük ova bölümler yayınlandı izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederim :rolleyes:

Mert Ahmet

Dekan
16 Mayıs 2010
5,706
41
228
Saydıklarının yarısını izlemedim bakacam onlara :laugh:

Steins gate efsanedir zaten :) ilk 8 bölümünde belki bir anlam veremiyorsun ama sonrasında bir bakmışsın 24 bölüm bitmiş. Moviesinden ayrı olarak yakın zamanda 4 tane küçük ova bölümler yayınlandı izlemediyseniz izlemenizi tavsiye ederim :rolleyes:

Hepsini izledim ya :)
öncesinde de predestination ve interstellar izlemiştim artık sabahları kalkınca tarihi kontrol etmek zorunda kalıyorum :D

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Ben monogatariyi eskiden izlemeye niyetlendim 7-8 bölüm izledim sonra beğenmeyince öyle kaldı :D sanmıyorum izleyeceğimi ya corpse party ile witch hunter robin ne bakmaya düşünüyorum ilk olarak :D
corpse party sırf kan izlemek için yapılmış diyebilirim Witch Hunter'ı ben de izlemedim Ghost Hunt'a benzediği için bakacağım

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Ookami shoujo to kuro ouji bitti klasik romantizm animelerinden fena degil sarıyor 7 verdim 10 üstünden

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Hellsing başladım bakalım görüntü kalitesi ve çizimler çok iyi olmasa da mükemmel gidiyor su an tavsiye ederim

-Hewal-

Dekan
27 Haziran 2008
5,206
11
0
Parasyte - Kiseijuu :kan ,şiddet adından anlaşılacağı gibi parazit dönüşüm geçiren insanlar izleyin pişman olmazsiniz

Kaya26

Profesör
27 Eylül 2012
3,338
550
293
26
Akatsuki No Yona'yı izliyorum, güncel bir anime şimdilik iyi gidiyor.

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
Hellsing başladım bakalım görüntü kalitesi ve çizimler çok iyi olmasa da mükemmel gidiyor su an tavsiye ederim
Hellsing gerçekten çok güzel bir animedir hele bir de Ultimate'i izlersen orada bir nazi komutan var onun savaş konuşmasını konuşmasını çok beğenmiştim savaşı sevdiğimden değil tabii de link atardım ama spoiler olabilir belki bir de Schrödinger vardı çok tatlıydı

Deleted-Name

Profesör
Cezalı
24 Mayıs 2013
2,602
18
218
[MENTION=301001]Sansar667[/MENTION] Psycho Pass'in filmi bu ayın 9'unda çıkmış ama ben İngilizce altyazılı da olsa hiçbir yerde bulamadım sen buldun mu millet çoktan izledi bile

ErwinSmith

Rektör
Emektar
12 Mayıs 2013
11,559
344
263
Toriko animesini bulamıyorum ya çoğu yerde linkler kırık çalışmıyor video açılmıyor vs