Anime izleyebileceğiniz güzel bir site

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
normal_one_piece.jpg

Evet ben şu an bu sitede one piece izliyorum.Altyazı olsun video olsun kalitesi gayet güzel.Ayrıca videolarda donma da olmuyor.Bir yığın anime var.Önerebileceğim güzel bir site:
http://www.otakutr.com
Facebook sayfasını iletişim için kullanabilirsiniz örneğin video sorunu olduğunda direk iletirseniz düzeltiyorlar hemen bizzat one piecede olmuştu.Söyledim çabucak düzelttiler.Facebook sayfası:
http://www.facebook.com/OtakuTRcom
her gün one pieceyi bizzat buradan kesintisiz izliyorum siteyi sizinle paylaşarak siteye az da olsa katkı yapacağımı düşündüm bunun için paylaştım

bawyera99

Asistan
Reaksiyon puanı
0
kocmana adma oldunuz hala anime ne zevk alıyorsunuz anlamıyorum ki

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
kocaman adamla anime nin ne alakası var anime bir yaşam biçimdir yaşla alakası yoktur . nokta.

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Anime basit çizgi filmle karıştırılmasın lütfen çizgi filmin yetişkinlere özel versiyonudur anime izlersen anlarsın bawyera

portorikolukere

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sword Art Online'ın tüm bölümlerini buldum.Ellerinize sağlık.Yine de siteden izlemek yerine torrentden indirip altyazı eklemeyi tercih ediyorum.Saygılar...

elyn_noyt

Asistan
Reaksiyon puanı
1
adamlar 563 bölüm çekmiş ve her hafta 1 bölüm yayınlıyor ve dünyada efsana olmuş bir animeye tututta kocaman adam oldunuz ne anlıyosun diye biliyorsan pes diyorum arkadaşım bu ülkede en çok izlenen dizi kurtlar vadisidir kaç bölümü var anlamıyorsan saygı göster bari ayrıca arkadaşımızın belirttigi gibi anime başka çizgi filim başka

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Dizimag üzerinden izliyordum bu siteyi öğrendiğim iyi oldu burada devam edeyim.
Teşekkürler [MENTION=280980]NEFER[/MENTION] Bu arada animeden anlamayanlarla uğraşmaya değmez, görmezden gel. :D

yunasyus

Profesör
Reaksiyon puanı
6
İkinci alternatifim o site narutonun yeni çıkan bölümlerini orda izliyorum.Şu an one piece takıldığım için bu sitedeyim :)

ya madem one piece çi birilerini gördüm burda bişey sorayım.. episode of nami çıktı haberin vardır 1 küsür saatlik nami özel bölümü onu hd sini falan buldum amaaltyazı yok hiçbiyerde. Bulan varmı ?

bu arada ben naruto izlemem :)

NEFER

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ya madem one piece çi birilerini gördüm burda bişey sorayım.. episode of nami çıktı haberin vardır 1 küsür saatlik nami özel bölümü onu hd sini falan buldum amaaltyazı yok hiçbiyerde. Bulan varmı ?

bu arada ben naruto izlemem :)
ya genellikle bunlar normal one pieceden alınan bölümlerin uzatılmış versiyonları aslında gereksiz bana göre araştırdım da bulamadım ben de

syanr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kesinlikle tavsiye ederim hem tek part hem hizli hem goruntu iyi daha nolsun sanirim kendi serverlerini kullaniyorlaar cok iyi bi site

kesinlikle tavsiye ederim hem tek part hem hizli hem goruntu iyi daha nolsun sanirim kendi serverlerini kullaniyorlaar cok iyi bi site

SiegFrieD

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şu an kapalı. Güncelleniyormuş sanırım.Merak ettim. Turkanime.tv'nin arşivi epey fazla.

NESDelisi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,295
Güzelmiş site, arşivimde artık. Her gün girip izleyeceğim.

-Hewal-

Dekan
Reaksiyon puanı
11
11 yaşındaki kardeşime Gantz ın bir kaç bölümünü seyrettirdim nasil çizgi filim psikopat lan bunlar diye tepki verdi .düşünün hani çizgi filim donald duck loney tûneş falan Takip ettiğim animeler 1)Naruto 2)Dead Note 3)Fair Tail 4)Fate Stay Nate 5)Sword art online 6)Dragon Ball 7)Experimia serial lain daha adını hatırlamadığım birkaç tane daha var .Manga olarak 1)Naruto 2)Psyren 3)Uzumaki 4)Gantz

One piece güzelmi bir kaç bölümünü izledim sarmadi.