Anime İsteği yapılabilecek Yerler(Siteler)?

Bu konuyu okuyanlar

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Şimdi soracağım soru biraz garip hatta bazılarınız için saçma dahi gelebilir.O problem değil.
Asıl sormak istediğim;
Var olan bi animenin tekrar yapılabilmesi yani şuanki halinin yeterli olmamasından ötürü tekrar başlatılması.Bunun için başvurabileceğimiz bir sistem vs var mıdır merak ediyorum açıkçası.

Not : Türkçe altyazısı olmayan bir animeden bahsetmiyorum onun için fansubların iletişim bölümü bulunmakta zaten.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Livia sas Junius

Zuckerschnute
Reaksiyon puanı
1,557
animeyi yapan stüdyoya mail ya da telefonla ulaşabilirsin.

ya da hashtag kampanyası başlatıp büyüterek dikkat çekebilirsin.

Sansar667

Müdavim
Reaksiyon puanı
524
Öncelikle herkese selam arkadaşlar. Şimdi soracağım soru biraz garip hatta bazılarınız için saçma dahi gelebilir.O problem değil.
Asıl sormak istediğim;
Var olan bi animenin tekrar yapılabilmesi yani şuanki halinin yeterli olmamasından ötürü tekrar başlatılması.Bunun için başvurabileceğimiz bir sistem vs var mıdır merak ediyorum açıkçası.

Not : Türkçe altyazısı olmayan bir animeden bahsetmiyorum onun için fansubların iletişim bölümü bulunmakta zaten.

Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

anime hakkında konuşan forumlardan ve gruplardan insanları örgütleyip toplu mail gönderebilirsiniz , onun haricinde yapılacak çok bir şey yok gibi.

Warrior_1905

Asistan
Reaksiyon puanı
174
animeyi yapan stüdyoya mail ya da telefonla ulaşabilirsin.

ya da hashtag kampanyası başlatıp büyüterek dikkat çekebilirsin.
Stüdyonun önemseyeceğini pek sanmıyorum açıkçası.
Hastag kampanyası güzel fikir aslında ama dikkat çekmesi uzun sürecektir.
Bana daha böyle hızlı bir sistem gerek. Kafamdakileri kelimelere dökemiyorum açıkçası.
Mesaj otomatik birleştirildi:

anime hakkında konuşan forumlardan ve gruplardan insanları örgütleyip toplu mail gönderebilirsiniz , onun haricinde yapılacak çok bir şey yok gibi.
Bu da güzel fikir açıkçası. İmza kampanyası olarak düşünmüştüm daha çok ben.
Ama dediğim gibi bu konularla ilgilenen site vs vardır belki daha hızlı ilerletmek amacıyla.