Animasyon Kaydetmek (2yol),Klasör Gizlemek (basit),Uzantılar (güvenlik)+Videolu

Bu konuyu okuyanlar

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
paylaşım için sağol, herzaman lazım olacak bilgiler, kare kare ilerleme biraz sıkıyor ama olsun.
birde firefox ta reklam engelleme peklentisi ile ilgili birşey yaparsan tam süper olacak :D

herkes bunun ile ilgili soru soruyor ;)

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
regedit dedi ki:
paylaşım için sağol, herzaman lazım olacak bilgiler, kare kare ilerleme biraz sıkıyor ama olsun.
birde firefox ta reklam engelleme peklentisi ile ilgili birşey yaparsan tam süper olacak :D

herkes bunun ile ilgili soru soruyor ;)
Dostum 1 reklam engelleme olayından başka bir indirme şeklide vardı O daha basit 2 neden güldüğünü anlamadım ben bunu Skydrive mı yükledim burayada koyim dedim arkadaşıma bilgi içindi,eğer öle gariplik yapıcaklar daha çıkıcaksa siliyorum konuyu :) ayrıca video anlaşılır şekilde ne demeye getiriyon anlamadım
Bilmeyenler vardır diye yaptım zaten senin gibi bilenler içinde yapmadım eee daha nasılsın
bi dicen varmı :)
ABP eklentisi Türkçe zaten
Burdan yakabilirsin
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox/downloads/file/15307/adblock_plus-0.7.5.1-fx+tb+sm+fl.xpi

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
dostum sen yanlış anladın, ben animasyonu indirme şekline birşey demedim (abp kullanarak), onuda anlatman yararlı olur onu demek istedim, klasör gizleme vb. gibi farklı bi konu söledim.

gülme sebebimde gaffur karakterinin saçma laflarından birini kullanmam dı (tam süper olacak)

alınacak bişey yok, eğer derdimi tam anlatamayıp kızdırdıysam "özür dilerim", konuyu filan silmeye gerek yok

hakan.daburda

Profesör
Reaksiyon puanı
7
Yok kızmadım bian bi yanlışlıkmı yaptım acaba diye düşündüm
Gaffur u pek izlememde, :)
Ben Cem Yılmaz ve Şahan izlerim