Animasyon İsteyin, Biz Yapalım

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam arkadaslar evde iki bilgisayar var ikiside vista ultimate 32 yüklu bununlan dosya alip verme isini bir türlü yapamadim bana yardimci olurmusunuz

wlan!Fritzbox 7170
usb wlan da var suan ikiside calisiyor bilgisayarlarda ama dosya alip vermeyi bir türlü basaramadim bana resimli yada video yani animasion lu bir yardimda bulunurmusunuz

Kurban bayraminizida kutlarim

14samet

Asistan
Reaksiyon puanı
2
slm arkadaşlar.size zahmet vereceğim ama bi ricam var.oyunlarda kaydettiğim videoları media player gibi programlarda nasıl izleyebilirim.bi anlatırsanız sevinirim.kolay gelsin.

JustLOVE

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aşık olduğumuz kızı nasıl kazanabilirsiz?
Bunun cevabını veren bir animasyon mümkün mü? :p

karamurat38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Çizgi roman kahramanı karamuratı elinde kılıcı ile saçları dalgalanır, arka planda Türk Bayrağı şeklinde bir animasyon istesem çok mu olur. Şimdiden tşk

souris

Profesör
Reaksiyon puanı
3

lepiska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar benim sizden istedigim su; gecenlerde derste hocalarımız silverlight programından bahsettiler. Kısaca anlatmak gerekirse adobe firmasının yapmıs oldugu flash player programının microsoft tarafından yapılmıs sekli ise silverlight fakat degişik özellikleride var. Bunu bize slayt olarak anlatabilirseniz memnun olurum..

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin arkadaslar burda genelde herseyi kolayca bulabiliyoruz herkezden allahrazi olsun dayanisma paylasma güzel bir sey benim bir sorum olacakdi

soru söyle Adobe captivate 4 almancasini kurdum ama bir türlü video cekiminini gerceklestiremedim resim cekiyor ama vide yok nasil yapilir nerden ayarlanir tam bir bilgim de yok bu yüzden sizden rica etsem bir video yada anlatim yapabilirmisiniz

selamlar saygilar

mailicin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eminim çok basit hatta gereksiz görenleriniz bile olacak ama ben genel itibariyle insanımızın internette doğru arama yapamadığını görüyorum. Bu sebeple Google kullanılarak doğru ve detaylı arama nasıl yapılır diye bir animasyon bir çok kişinin farkında olmadığı yeni şeyleri öğrenmesini sağlar diye düşünüyorum

lepiska

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Animasyon istiyoruz fakat izleyebilecekmiyiz acaba?

timur27

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
waalla ben anlamam ben boyacıyım
boyayı da anlatırsak nasılyapıldıgını herkes boyacı olu

Yuzersif

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ne diyeyim bilmem ki . Güzel bir niyetiniz var tebrikler.

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
merhaba sayin arkadaslar burda yani board da arastirdim ama malesef bir tane video yada resimli bir anlatim bulamadim rica etsem acaba degerli arkaslar yapabilirmisiniz

Acronis True Image v11

Acronis True Image v12 2009
yapilirsa cok memnun olurum

selamlar saygilar

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Arkadaşlar konuyu açan Downsat arkadaşımız en son 26/10/2007 tarihinde aktif olmuştur. Animasyonlarınız biraz bekleyebilir :wassat:

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
selam sayin pc meraklisi vede diger emegi gecen arkadaslar sag olun tesekkürler sag olun
birsey daha rica etsem acaba yaparmisiniz bilmiyorum söyle söyleyim

Benim bilgisayar vista 32 bit kullaniyorum yani suan bir problem yok yanliz
Bir Treiber arayacagimda nasil arayacagimi bir türlü ögrenemedim mesela sürücü treibasi nasil aranir nasil bulunur googleden yada baska yerden bir türlü böyle seyleri ögrenmek istiyorum yani aramasini bulmasini bunu nasil yaparim nasil ögrenirim acaba siz degerli ustalar böyle bir calisma yaparmisiniz misal olarak anakar asus Quad P5Q 6600 Grafikkarte Nvida 9500 GT prozessor Intel R core Tm Quad CPU Q6600 @ 2.40 GHZ 2.40 GHZ

aufzeichnenjpg101.jpg

aufzeichnenjpg202.jpg

bu konuda bana yardimci olurmusunuz video lu yada resimli anlatimlarlan baska arkadaslara belki yardimci olunabilinir diye düsünüyorum tabiki bu benim sahsi düsüncem

tabiki siz degerli usdatlar daha iyisini bilirsiniz

saygilar selamlar

Finix

Daha mükemmel bir Troy
Reaksiyon puanı
2,285
(Dua ile başlıyalım kış kış haps kış kış yallah haps yallah (amin))Şöyle pardus bilgisyarının amimasyonu.

ozersworld

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Ashampoo Uninstaller 3.12 yeni nesil kaldirma aracının eğitici videosunu istiyoruz :)

catli42

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Internet explorer 8 nasil kurulur nelere nerelere isaretlemiz yada kutucuklari isaretlememiz gerekiyor windows xp 3 orginal nasil basdan sonuna kadar yapildigini bir anlatima ihtiyacim var dill olmadimi bazi seyler cok zor olur system windows xp 3 Almanca ama siz degerli arkadaslar bu konuda uzmansiniz bu yüzden sizin görüslerinize ihtiyacim var hepnize simdiden tesekkürler resimli yada video,lu anlatim olursa cok cok memnun olurum

saygilar

cakal_127

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaşlar benim flashda bir proje hazırlamam lazım fakat hiçbir bilgiye sahip değilim az çok flashı biliyorum fakat bunlar projeyi hazırlamama yetmiyor videolu bir anlatım lazım proje günlük hayat yani sabah olacak güneş doğacak öğle ve akşam olacak bitecek yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

By-eXe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bana xp temaları nasıl yapılır?, Animasyonlu anlatımını yapabilirmisiniz..?

İsteik bekliyoz ???

erayyynn

Doçent
Reaksiyon puanı
3

OnLT

Dekan
Reaksiyon puanı
149
Arkadaşlar konuyu açan Downsat arkadaşımız en son 26/10/2007 tarihinde aktif olmuştur. Animasyonlarınız biraz bekleyebilir :lol: