Animasyon İstekleri

Bu konuyu okuyanlar

robokep

Asistan
Reaksiyon puanı
2
pesimist dedi ki:
Troy dedi ki:
robokep dedi ki:
Mesajım neden silindi anlamadım.Neyse bi daha istek falan yapmayız.

Mesajın silindiği zaman sana haber veriliyor. Bir yanlışlık olabilir. Hemen darılmayalım ;)

Evet bildirdim okumadın sanırım ;)

uzatmak istemiyorum ama bildirdim demişsiniz

özel mesajın atıldıgı tarih:
20414834qf8.jpg

benim o mesajı yazdıgım tarih : 13 Mayıs 2007, 15:24
(silinen mesajda yaklaşık 10-15dk önce atılmıştı.)

Yani ben o mesajı yazdıgımda bana birşey bildirilmemişti.Mesaj silindikden bi buçuk saat sonra bildirildi.

Reaksiyon puanı
23
iHSaN dedi ki:
Virtual PC 2007 ve VmWare Workstation anlatabilirsin. Çünkü anasayfada yayınladıklarından onların kullanımı ile ilgili animasyonlar isteyen kişiler oldu. ;)

ama Vitual Pc 2004 yapıldı yeter o WmWare yi yaparım ;)

fevzidas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumda Linux(özellikle Pardus) ile ilgili animasyonlar/videolar görmek beni fazlasıyla mutlu edecektir. Fakat buradaki animasyonların/videoların konsol ile yapılan işlemlerle ilgili olması çok daha yararlı olacaktır. Zaten konsol dışındaki hemen hemen her türlü bilgi başka yerlerde açıklanmış. Örneğin Pardus 'ta program ekle kaldır bölümünden kurulamayan bir programın kurulumu ile ilgili bir animasyon/video çok yararlı olabilir.
Saygılar

Downsat

Müdavim
Reaksiyon puanı
64
fevzidas dedi ki:
Forumda Linux(özellikle Pardus) ile ilgili animasyonlar/videolar görmek beni fazlasıyla mutlu edecektir. Fakat buradaki animasyonların/videoların konsol ile yapılan işlemlerle ilgili olması çok daha yararlı olacaktır. Zaten konsol dışındaki hemen hemen her türlü bilgi başka yerlerde açıklanmış. Örneğin Pardus 'ta program ekle kaldır bölümünden kurulamayan bir programın kurulumu ile ilgili bir animasyon/video çok yararlı olabilir.
Saygılar
Biraz sabır :)

xxx3

Asistan
Reaksiyon puanı
0
photo shop olabılırmı acaba aslında bu ıstek daha oncede gelmıstı ama benım sıze soyle bır teklıfım var photoshop araclarını tanıtsanız yanı aslında profesyonel anlamda deyıl ama yenı kullanıcılar ıcın basıt seyler ;D hem ps araclarını tanıtmak uzun surer sızde uzunca bır sure anımasyon yaparsınız belkıde bu ısten sıkılırsınız bıle :* nedersınız bıraz abartmısmıyım :)

Reaksiyon puanı
23
xxx3 dedi ki:
photo shop olabılırmı acaba aslında bu ıstek daha oncede gelmıstı ama benım sıze soyle bır teklıfım var photoshop araclarını tanıtsanız yanı aslında profesyonel anlamda deyıl ama yenı kullanıcılar ıcın basıt seyler ;D hem ps araclarını tanıtmak uzun surer sızde uzunca bır sure anımasyon yaparsınız belkıde bu ısten sıkılırsınız bıle :* nedersınız bıraz abartmısmıyım :)
isterseniz yaparım büyük zevkle :)