Aniden Kitleniyor,reset atıyor gibi

Bu konuyu okuyanlar

Cidelii

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Olay görüntüleyesinden baktım böyle birşey vardı valorant oynuyorum aniden kitlendi gibi yani dondu pc kapandı no signal fakat kasa çalısıyordu hayla reset attım sonra oyuna devam ettim,daha öncedende oluyordu çok umursamadım önceden memory magnet hatası alıyorum ram değiştim düzelmişti mavi ekran almıyorum aniden kitleniyor disk sorunuda olabilirmi ? yanlış cümleler kurmuş olabilirim beni anlayan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız sevinirim :)...

r5 1600 af

rx 570 8gb

hyprex 8gb 3000mhz ram 1x8

b450m s2h

powerboost 500w

Lütfen yardımcı olurmusunuz format atmayı düşünüyorum birde.

dfxx.PNG

Reaksiyon puanı
1,338
Olay görüntüleyesinden baktım böyle birşey vardı valorant oynuyorum aniden kitlendi gibi yani dondu pc kapandı no signal fakat kasa çalısıyordu hayla reset attım sonra oyuna devam ettim,daha öncedende oluyordu çok umursamadım önceden memory magnet hatası alıyorum ram değiştim düzelmişti mavi ekran almıyorum aniden kitleniyor disk sorunuda olabilirmi ? yanlış cümleler kurmuş olabilirim beni anlayan abilerim kardeşlerim yardımcı olursanız sevinirim :)...

r5 1600 af

rx 570 8gb

hyprex 8gb 3000mhz ram 1x8

b450m s2h

powerboost 500w

Lütfen yardımcı olurmusunuz format atmayı düşünüyorum birde.

Ekli dosyayı görüntüle 123423
Anakart kaynaklı olabilir siz en iyisi garantiye gönderiniz hocam.

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
Sorun anakart veya PSU kaynaklı olabilir. Ama önerim hemen ama hemen PSU'yu değiştirmen. O C4'ten ibaret. Hemen almazsan sistem elinde kalabilir ve çöp olur.