Ani kapanış sonrası monitör görüntü vermiyor

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet Ejder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar. Sistemimin işlemci fanı ile oynarken yanlışlıkla fanın vidalarını gevşetmişim ve fan işlemciden havaya kalkmış. Sistemimi çalıştırdım Windows yavaş çalışıyordu ve kapandı. Sistemi tekrardan açtım ve Valorant'a girdim. Bilgisayarım tekrar kapandı. Bende ne oluyor diye baktığımda fanın havaya kalktığını gördüm fanı tekrardan sıktım. Ondan sonra sistemi tekrar başlattığımda monitörde sinyal yok hatası aldım. RAM'leri söktüm geri taktım yapabileceğim her şeyi yaptım ama bir türlü gelmedi ne yapacağımı bilmiyorum. Yardımcı olabilir misiniz acaba?
Sistemin özellikleri;
Ryzen3 1200 AF.
RX570 8 GB Pulse.
16 GB 3000MHz RAM.
Bir de eğer bir şey olmuşsa garanti karşılar mı? Olmuşsa ne olmuştur? Biraz yardımcı olursanız sevinirim. Sistemi daha toplayalı 2 ay oldu ve bu konular hakkında fazla bilgim yok. Bu arada sistemin bütün fanları (ekran kartı ve işlemci fanları) çalışıyor.

csgbbb2

Asistan
Reaksiyon puanı
48
İşlemci sokette oynamış olabilir. Düşük bir ihtimal ama açılmadığına göre muhtemel. İşlemciyi kontrol et.

Ahmet Ejder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sanmıyorum çünkü fanı taktım zaten işlemci temassızlık yaptıysa zaten tüm fanlar çalışması diye düşünüyorum

grw

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Mutlaka bir bilgisayarcıya götürün.

~grw

Ahmet Ejder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba peki sizce problem nedir garanti karşılar mı hocam