Androidli telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

rocknroll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bence HTC'den şaşma dostum :) alcan bi One X+, bide android revolution hd romu attıkmı. Miss

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
ya bırak s3 müş note muş neapcan al wonder :D

rocknroll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeleri hemen alması yönünden Nexus 4'ü düşünüyorum ben de. Sanırım sd kart ile hafızası genişletilemiyormuş.
zaten nexus 4'e güncelleme çıktıktan en geç 1 hafta sonra cyanogenmod custom romunu çıkartıyor. Ama sense arayüzü gibi bir olay olmuyor :D HTC candır, HTC kandır, HTC hayattır, HTC güzeldir...

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
zaten nexus 4'e güncelleme çıktıktan en geç 1 hafta sonra cyanogenmod custom romunu çıkartıyor. Ama sense arayüzü gibi bir olay olmuyor :D HTC candır, HTC kandır, HTC hayattır, HTC güzeldir...

o da bir seçenek tabi. siz ne kullanıyorsunuz?

ya bırak s3 müş note muş neapcan al wonder :D

galaxy wonder ile şu an kullandığım galaxy gio arasında çok büyük fark olacağını zannetmiyorum

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
kardeş bence wonder ile gio arasında çok fark yok bendede galaxy y var gioyla pek farkı olmadığını düşünüyorum. :D

benim için en büyük fark bilirmisiniz bilmiyorum android telefonun subway surfers oyununu açabilmesidir :D

hellmarch krdeşim profilinde belirttiğin web sitesi seninmi :D kullandığım bi sitede :D

hamza5806

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
inclemelerde Tolga abi nexustan pek hoşnut değildi sanki o yüzden salla onu
bana sorarsan biraz bekle yakında s4 felan çıkacak şu an telefon almak için uygun zaman değil
ama ille şimdi alcaksan
lg optimus 4x hd
s3
note2
asus padphone 2 gibi cihazlar iyidir
one x ve one x plus ısınma yapıyor ondan almasan iyi olur

OnurFK

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
-MÜNZEVİ-

kardeşim kırıcı olmak istemem bu yüzden 5 dakikalık bir araştırma yap

Araştırma konusu Android ile Win Phone un farki !

hellmarch

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
kardeş bence wonder ile gio arasında çok fark yok bendede galaxy y var gioyla pek farkı olmadığını düşünüyorum. :D

benim için en büyük fark bilirmisiniz bilmiyorum android telefonun subway surfers oyununu açabilmesidir :D

hellmarch krdeşim profilinde belirttiğin web sitesi seninmi :D kullandığım bi sitede :D

evet kurucularındanım sitenin.

@hamza5806 dediğin gibi en iyis beklemek şu an için sanırım

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Note 2 candir. Artik diger telefonlar oyuncak gibi geliyor. Büyük ekranın verdiği zevk bambaşka.

sdn46

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Nexus 4 sdn incelemesine bak istersen kamerası iyi degil.Çok saglam degil sen burdaki fiyata bakma amerikada ucuz olması icin bazı donanımları düşük seviyede

rocknroll

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ısınma olayları ne durumda? işlemci hakikaten o kadar sıkıntı çıkarıyor mu oyunlarda falan?
ics romunda cddi ısınmalar oluyordu (70 dereceyi görmüştüm hot pursuit'te) ama jellybean güncellemesinden sonra hem telefon uçmaya başladı (daha çok :)) hemde ısınmalar bitti gibi. 35'i zor görüyorum.