Android'den ios'a whatsapp konuşmalarımı nasıl aktarabilirim ?

Bu konuyu okuyanlar

ftatlimisir

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Herkese merhabalar. Konu daha önce açıldı mı bilmiyorum. Şu anda huawei kullanmaktayım. İphone x e geçiş yapacağım. Önemli whatsapp konuşmalarım var. Aktarılabiliyor mu acaba?

tb2dlh

Doçent
Reaksiyon puanı
194
Herkese merhabalar. Konu daha önce açıldı mı bilmiyorum. Şu anda huawei kullanmaktayım. İphone x e geçiş yapacağım. Önemli whatsapp konuşmalarım var. Aktarılabiliyor mu acaba?
Merhaba,
Dostum bir bak derim;
Whatsapp Konuşmalarını Android'den iPhone'a Aktarma (2018 Güncel) | Apple Uzmanı

Agilus

Öğrenci
Reaksiyon puanı
30
Whatsapp yedekleme sistemini kullanınız.

vladikavkaz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz. Whatsapp yedekleme sistemi dediğiniz Google Drive'dır ve iPhone'lar Google Drive'dan Whatsapp yedeği import etmiyor.

3. parti yazılımlarla yapılıyormuş ama hepsi ücretli. tb2dlh arkadaşın yazdığı üzere e-posta ile aktarılabiliyormuş ama Whatsapp tek seferde tek bir kişi export etmeye izin verdiği için birkaç GB'lık 100 küsur konuşmayı tek tek mail olarak kendime göndermek işkence olur. Başka bir yolu olmalı diye arayıştayım.

sekonder1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorsanız cevap vermek zorunda değilsiniz. Whatsapp yedekleme sistemi dediğiniz Google Drive'dır ve iPhone'lar Google Drive'dan Whatsapp yedeği import etmiyor.

3. parti yazılımlarla yapılıyormuş ama hepsi ücretli. tb2dlh arkadaşın yazdığı üzere e-posta ile aktarılabiliyormuş ama Whatsapp tek seferde tek bir kişi export etmeye izin verdiği için birkaç GB'lık 100 küsur konuşmayı tek tek mail olarak kendime göndermek işkence olur. Başka bir yolu olmalı diye arayıştayım.
Hocam baya bir geçmiş üzerinden ama buldun mu acaba öyle bir yol. Ben de İOS'a geçmek istiyorum fakat bir türlü farklı bir yol bulamadım. Herhangi bir şekilde konuşmaları aktarabildiysen yazarsan sevinirim.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
yeni iphone telefonu kurulum yaparken eski android telefonun yanına bluetooth açık olarak yaklaştırınca verileri fotoğrafları aktarma aktif oluyor diye biliyorum. whatsapp konuşmaları geçiyor mu bilmiyorum