Androidden IOS'a geçiş

Bu konuyu okuyanlar

plworest

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
uzun yıllardır android olarak huawei, lg ve şu an olduğu gibi samsung kullandım şimdi ki cihazım da samsung galaxy a30 artık telefonum yetersiz geldiği için, şarj sorunu yaşadığım için, ghost ekran sorunu yaşadığım için ve en önemli ısınma ve kasma sorunları yaşadığım için 1-2 ay içerisinde de iphone 11 almayı düşünüyorum ama çevrem sürekli "kullanamazsın, androide alıştın, yıllardır android kullanıyosun iphone yapamazsın" gibi sözler duyuyorum sırf onlara kulak astığım için yıllardır istediğim ios telefonları alamadım ama artık tak etti o sözlerden sonra çevreme bakıyorum okuma yazma bilmeyen tanıdıklarım bile kullanabiliyoken ben neden kullanamıyorum anlamış değilim.
aynı sorunları yaşayıp aldırmadan ios'a geçen birileri varsa allah aşkına bi yardımcı olsun tecrübelerini anlatsın gerçekten kullanamaz mıyım yoksa ben bu telefonla kafayı yicem.

osmanfurkansahin

Teknolojisever.
SDN
Reaksiyon puanı
201
çok teşekkür ederim çevrem o kadar saçmaladı ki artık ailemin gözünü korkutarak aldırmamaya çalışıyo neymiş bi ekran 15 bin liraymış sanki inşaatta çivi çakıcam telefonla.
Kırılırsa yan sanayisi var. Apple'a her kalitede ve bütçede parça bulmak kolay. Diğer markalarda durum öyle değil. Kılıfları örnek olarak düşünebilirsiniz.