Android'de hikayeli oyun var mı?

Bu konuyu okuyanlar

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Bi witcher gibi hikayesi olan oyun var mı? Animasyonlarını bile izleyebileceğim güzel hikayeli oyun

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Yaani ne kadar hikaye olur bilmiyorum ama görsellik açısından cidden başarılı bir oyun Sky: Children Of The Light. Büyük bir açık dünyaya sahip Multiplayer macera oyunu denilebilicek bir yapısı var. Esgeçilmeyecek hikayesel bir yanı da var. Manzaralarını çok beğenmiştim açıkçası.

KaTaRaN

Profesör
Reaksiyon puanı
2,517
Yaani ne kadar hikaye olur bilmiyorum ama görsellik açısından cidden başarılı bir oyun Sky: Children Of The Light. Büyük bir açık dünyaya sahip Multiplayer macera oyunu denilebilicek bir yapısı var. Esgeçilmeyecek hikayesel bir yanı da var. Manzaralarını çok beğenmiştim açıkçası.
Baktım da TR dil desteği yokmuş?

Merchrior

Asistan
Reaksiyon puanı
160
Baktım da TR dil desteği yokmuş?
Tamamen Türkçe dil desteği sunan güzel grafik/animasyonlu oyunun pek fazla olduğunu sanmıyorum. Bunun için insanda kitap okumuş, hikayenin içine dahil olup da sanki içindeymil hissi vereb oyunlar daha iyi bir tercih olur.

Somewhere - The Vault Papers

Yapay bir telefon menüsünden dahil olduğumuz hikayede, gazeteci Cat'in doğruları bulmasına yardımcı oluyoruz. Google Haritalar üzerinden karakterimize dünya üzerinde yer belirliyor, ipuçlarını gerçek zamanlı olarak internette araştırıyoruz. Hatta çok gerçekçi olduğundan dolayı bir aralar telefona sızıyor dedikodusu vardı. Tek kötü yani ilerledikçe sadece telefonunuza değil, cüzdanınıza da sızmak istemesi. Ama sözkonusu Android değil mi? Bir şekilde halledersiniz :)

Zarya-1

Hikaye 2021 yılında geçiyor. Kaynağı ve içeriği belirlenemeyen sinyalin kaynağını araştırmak için 4 astronot aya giderler. Bizim görevimiz astronotları yönlendirmek, komuta etmek. Bazen bize fotoğraflar gönderiyorlar. Oyunun birçok sonu var.

Not: Hepsi tamamen Türkçe dil destekli.