Android Torrent

Bu konuyu okuyanlar

metinimaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bir konuda takıldım ve hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Neyse konuya geçiyorum.
Samsung Galaxy S5 telefonuma uTorrent'ın android versiyonunu indirdim torrent ta dosyayı indirmeyi başlattığım zaman eğer kayıt yerini telefonun kendi hafızası olarak ayarlarsam sorunsuz indirmeyi yapıyor ama hafıza kartına indirmesi için indirlenler dosyasını hafıza kartı olarak secersem dosay ınmeye baslıyor dıye görünüyor. ama indirme falan yapmıyor aradan bi kac saniye gecince hata veriyor ve indirme iptal oluyor.
Konu kahhında bilgisi olanlar yardın edin lütfen
Teşekkürler SDN ailesi.

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
Merhaba arkadaşlar bir konuda takıldım ve hiçbir şekilde çözüm bulamadım. Neyse konuya geçiyorum.
Samsung Galaxy S5 telefonuma uTorrent'ın android versiyonunu indirdim torrent ta dosyayı indirmeyi başlattığım zaman eğer kayıt yerini telefonun kendi hafızası olarak ayarlarsam sorunsuz indirmeyi yapıyor ama hafıza kartına indirmesi için indirlenler dosyasını hafıza kartı olarak secersem dosay ınmeye baslıyor dıye görünüyor. ama indirme falan yapmıyor aradan bi kac saniye gecince hata veriyor ve indirme iptal oluyor.
Konu kahhında bilgisi olanlar yardın edin lütfen
Teşekkürler SDN ailesi.
hafıza kartınız yüksek hızlı değilse muhtemelen bu yüzdendir.

metinimaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu konu hakkında suan bır bılgı sahıbı degılım hemen test edıp geri donücem
(ama şu şekilde bir sıkıntı var eğer o sekılde yavas olsa 4k video kaydı yapmazdı 4k video kaydı yapıyor suan dırek hafıza kartına kayıt yapıyor.)

Mourn

Müdavim
Reaksiyon puanı
67
bu konu hakkında suan bır bılgı sahıbı degılım hemen test edıp geri donücem
(ama şu şekilde bir sıkıntı var eğer o sekılde yavas olsa 4k video kaydı yapmazdı 4k video kaydı yapıyor suan dırek hafıza kartına kayıt yapıyor.)
başka torrent programı denediniz mi?

metinimaq

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet ama sizin kullandığınız bı torrent varsa verın bıde onla denıyım