Android Telefonda Internet Yok

Bu konuyu okuyanlar

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
arkadaşlar ya yarın kim bana yardım edebilir sabahtan kullanıcı adı ve wifi şifresi değiştirmek istiyorum benimkisi kablosuz başka odaya gittiğim zaman wifi yok çekim gücüde iyi olsun mesela 244 257 mhz gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

olmadı düzgün yapamadım sanırım ben

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
arkadaşlar nasılsınız benim asus telefonda başka odaya gittiğim zaman wifi simge kayboluyor wifi çekim gücüde az çekiyor çözümü nedir markası asus zenfone 2

Barisdkmn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar nasılsınız benim asus telefonda başka odaya gittiğim zaman wifi simge kayboluyor wifi çekim gücüde az çekiyor çözümü nedir markası asus zenfone 2
Sanırım sizin tek çözüm yolunuz router. Yaklaşık 90-100 TL . Modem ile çekmeyen odaya nerdeyse eşit uzaklıkta prize takıyorsunuz çekim alanınızı arttırıyor.

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
hayır arkadaşlar yanlış anlaşılma olmuş sanırım başka odaya gittiği zaman wifi kayboluyor

KaTaRaN

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,517
hayır arkadaşlar yanlış anlaşılma olmuş sanırım başka odaya gittiği zaman wifi kayboluyor
Öncelikle başka odaya gidince wifi ağını telefon görmüyor sanırım yani doğru anladıysam. Oda mesafesi ne kadar? arada kaç duvar var? Başka cihazlarda bu problemi yaşıyor musunuz?

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
selamün aleyküm arkadaşalr nasılsınız ben telefonuma fabrika sıfırladım ama ana modeme gitiiğim zaman telefonda wifi gözükmüyor telefonda

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
günaydın arkadaşlar çözemedim ben hala ana modeme gittiğim zaman wifi kopma oluyor çözmü nedir asus zenfone

telefonda wifi kopma oluyor

Son düzenleme:

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
olmuyor wifi geri gelmiyor ana modeme gittiğim zaman

eskehacettepe

Doçent
Reaksiyon puanı
108
selamün aleyküm asus zenfone 2 wifi bir diş çekiyor çekim gücünü nasıl arttırabiliriz evde arada odada yok ayrı ayrı

okuyan arkadaşlar konuma niye cevap yazmıyorsunuz.

Son düzenleme:

ember_moon7

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,177
selamün aleyküm asus zenfone 2 wifi bir diş çekiyor çekim gücünü nasıl arttırabiliriz evde arada odada yok ayrı ayrı

okuyan arkadaşlar konuma niye cevap yazmıyorsunuz.
WiFi'nizi başka cihazlarda test ettiniz mi?