Android telefon tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Evriveydetayken

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar curve 9360 artık sıkmaya başladı heleki androidlerle karşılaştırınca neden blackberry kullanıyorum ki diyorum. Telefonu satıp şöle güzel bi android alıcam. Bütçe olarak 700-800TL diyebiliriz. Birde bi sorum olucak bu fiyata gorilla glass telefon var mıdır? Bu arada telefonlar hakkında pek bi bilgim yok bu androidlerin hepsinde google play store var mıdır?

blltlgn

Asistan
Reaksiyon puanı
4
samsung'dan uzak dur bence :)
htc'nin ve sony'nin modelleri arasından seçim yapabilirsin :)

Evriveydetayken

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar konuya devam etmek istiyorum çünkü kendi araştırmalarım sonundada bi sonuca varamadım. Tek istediğim şu ana göre güncel olsun android 4.0 mı ne sanırım birde şarjı azcık uzun gitsin. Hani tamam oyun falan oynarken wifi açıkken gidebilir o konuda bi sorun yok ama wifi açık değil oyun oynamıyorum telde şarj bitiyo deli olucam. bütçeye 800tl diyebiliriz.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bence sen o paraya 3gs al birde jailbreak yap sonra bana dua edersin

Mr.Dante

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Sana tavsiyem 800 liraya xperia neo v al cok saglam dayaniklı android ics 4 resmi gûncellemesi duyurulmustur pisman olmayacagin bi cihaz

aloisnebel

Profesör
Reaksiyon puanı
4
şu durumda en iyi tercih xperia sola olacaktır ;)

yada xperia neo v :) akakçe ye bakmanı öneririm :)

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bence Apple iPhone 3GS al,teknik özelliklerini kafana takma,iOS işletim sistemi var :)

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
Bence Apple iPhone 3GS al,teknik özelliklerini kafana takma,iOS işletim sistemi var :)

Fanboyluk yapmaya hiç gerek yok bence, zaten ios da bulunmaz birşey hatta dünyanın en iyi mobil işletim sistemi. Zaten android ne ki ? Uyduruk linux üzerine kurulmuş bir işletim sistemi, kim ne yapsın linuxu kim ne yapsın androidi, al al 3gs al.