Android telefon tavsiyeleriniz

Bu konuyu okuyanlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Merhaba arkadaslar..Bütcem 850 tl ye kadar..Öncelikle telefonun kamerası iyi olacak.hd videolar çekebilicem ekranı parlak olacak görüntülü görüşme yapabilicem ve en önemliis oyunları kasmadan oynayabilek istiyorum yani güçlü bir işlemcisi ve rami olacak..Tavsiyelerinizi bekliyorum iyi forumlar

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Aklım allak bullak oldu Atrix i almayı dusunuyordum aslında ama ekranı ve kamerasına kötü diyorlar birde radyosu yokmus Optimus Black donanımı iyi olsa düşünmeden alırım ama ne yapicagimi bilemiyorm yeni telefonları mı beklesem düşermi acaba 850 ye çiftçekirdeklilerin fiyatı

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
ray ve ace istemiyorum tek çekirdekli çünkü ve ray inde ekranı bence küçük birde bt38 atrixin net performansı nasıl incelemelerde yakınlasıtrıp uzaklasıtırnca kasılmalar oluyordu oluyo mu sendede böyle

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
İnternette hiç problem yaşamadım diyebilirim. Hatta şu anda deniyorum, nette gayet akıcı şekilde dolanabiliyorum. Ekranı mükemmel değil belki ama sana kaliteli görüntüler vadediyo. 320 sayfalık pdf içinde dolanırken bile fazla bekletmiyo. Parmak izi okuyucu olması çok hoşuma gitti. Tegra Zone'da çok iyi oyunlar var ama çoğu ücretli.

Telefon için ek hafıza kartı almana gerek yok, 11gb dahili hafızayla geliyo. Bence bu fiyata bu telefon kaçmaz

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
peki kamera performansı nasıl yani iyi fotograf çekebiliyor mu 1080 p video android 2.3 te mi 4.0 damı çekicekti rica etsem rasgele çekilmis birkaç foto koyabilir msn..Birde android den radyo indirlebiliyo mu

goodolddays

Dekan
Reaksiyon puanı
202
Işık düzgün olduğu sürece kamerada sorun olmuyo, gayet güzel fotoğraflar çekebilirsin. Ama loş ortamda aynı performası sergiliyemiyo. Çift led flaşı var ama yeterli olmuyo.
1080p video android 4'le gelecek diye biliyorum, tabi android 4 gelirse. Bu konuda resmi bi açıklama yok ama kuvvetli söylentiler var. Şu anda 720p çekim yapılabiliyo. ( Bu arada şöyle bi haber de varmış link )
Foto ve video'yu yarın unutmazsam koyarım.
Radyoya gelince; çeşitli programlarla dinleyebilirsin ama onun için de internet paketinin olması gerekiyo.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Fotografları koyarrsan çok iyi olur..Peki bazı yerlerde görüntülü görüşme var bazı yerlerde yok diyorlar bu konuya açıklık getirebilir misin yani görüntülü arama yapilabiliyor mu

cristogi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir yakınımda var, samsung ace baya güzel BENCE, birde T20'yi öneririm

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Ace nin flash performansı kötymüs hatta yokms pili berbatmıs atrix daha iyi gibime geliyor

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Yok mu bilgi verebilecek arkadaşlar

technomind

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
74
motorola atrix mi ? atrixe laf edilirmi :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
technomind kardesim sen bu islerden anlarsın sence almalı mıyım :)

Hasan70

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İki tane önerim var biri Sony Ericsson Xpreia Neo(üretimi durdu ama bulursanız süper olur), diğeri de Samsung Galaxy S(veya S Plus). İkiside dışarı çıkılıp araştırılırsa bu fiyata bulunabilecek telefonlar. :)

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Neo nu nkasa çok çiziliyor diyolar ve ekranı pek kaliteli degilmis hemde rami düsük tasarımıda pek hosuma gitmedi ben tasarımı o.black gibi telefonları seviyorum galaxy s plus 1100 tl fiyatı galaxy s darty de 900 tl yazıyor ama donanımı çok düşük

karamasmk

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
HTC One V nin incelemelerini izledim.Sense 4.0 çok kasmış telefonu diyorlar.Bence şahane bir telefon ama işte sense 4 ü kaldıramamış tam olarak :)

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Donanımı düşük dediğin standart 1ghz işlemci + 512mb ram olan cihazlar. Bu cihazlara düşük diyorsan alabileceğin en ucuzu Atrix. Ama atrix istemiyorum diyorsan donanımı düşük dediğin cihazlardan en iyisi LG optimus Black'tir. Donanımı çok sorun yaratmıyor, kamerasıda eşsiz ,aşağıdaki linkte son sayfada benim paylaştığm resimler var bir göz at istersen.

http://forum.shiftdelete.net/lg/234157-optimus-blackiniz-ile-cektiginiz-en-iyi-fotograf.html

LeonCavalli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
i8150 Galaxy W kesinlikle 1,4 GHZ işlemcisi tek çekirdekli ama bir atrix kadar hızlı oyun performansı çok iyi arkadaşımda var fotoğraf kalitesi ve video kalitesi müthiş trend telefon aynı zamanda 749 tl hepsi burada da kaçırma derim.

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
O.Black tan yana tek kaygım flaş performansının kötü olması internet sitelerini açarken baya kasıyordu galaxy w düşünmüyorum o telefona ısınamadım gitti atrix alicam ama satan yer yok stoklar tükendi

madmex

Profesör
Reaksiyon puanı
5
O.Black tan yana tek kaygım flaş performansının kötü olması internet sitelerini açarken baya kasıyordu galaxy w düşünmüyorum o telefona ısınamadım gitti atrix alicam ama satan yer yok stoklar tükendi

512mb ram cihazlarda adam gibi flash site açan görmedim ben:) bide cihaz istanbul bilişimde 700tl ye düştü (i8150).

Atrixe bende ısınamadım , LG nin dokunmatıği harika Atrixte öylemidir acaba dnemek lazım

Granikos

Doçent
Reaksiyon puanı
13
yok atrice ısındım da galaxy w ye ısınamadım :D android 4.0 güncellemesi bile gelmeyecekmis istanbul biliism de xperia p ve u gelecekmis atrix heryerde kalkmıs zaten turkcell de bile yok p nin fiyatı uçuk olur ama u nun da ekranı küçük ben en az 4 inç ekran istiyorum :D bakalim atrix 2 belki ucuza satilir istanbul bilisim e gelecekmiş

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam arkadaşlar ben telefon alcamda s2 ile xperia s arasında kararsız kaldım iki telefonda aynı fiyatta biraz asagı yukarı acaba bana yardım cı olabilirmisiniz iki telefonunda özelliklerin saymama gerek yok bilen bilir bende arastırdım ama kararsız kaldım bana bi fikir veren olabilirmi

Son mesajlar