Android Telefon Hızlı sarj edici uygulama

hasancan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar bugün size Telefon nasıl hızlı sarj edilir onu göstereceğim
Uygulama Adı: Core Hızlı Şarj - Şarj yardımcısı
Uygulama Linki (google play store): Core Hızlı Şarj - Şarj yardımcısı - Google Play'de Android Uygulamaları Uygulama kullanabilir cihazlar: Samsung, Htc , LG ,General mobile Huwaie ve birçok android Tablet ve telefon Uygulama: Root lu Veya Root suz kullanabilirsiniz. 5 Yıldız vermeyi Ve yorum Yapmayı unutmayın.
uygulama tanıtım videosu:
UYGULAMA: TÜRK YAPIMI DIR !

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,165
Bir uygulama sayesinde telefon nasıl daha hızlı şarj edilebilir ki? Çok çok arkaplanda çalışan diğer uygulamalar durdurulacaktır diye düşünüyorum.
Donanımsal olarak hızlı şarj özelliği bulunmayan bir cihazda hızlı şarj etme işlemini gerçekleştirmek mümkün değil.

hasancan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bir uygulama sayesinde telefon nasıl daha hızlı şarj edilebilir ki? Çok çok arkaplanda çalışan diğer uygulamalar durdurulacaktır diye düşünüyorum.
Donanımsal olarak hızlı şarj özelliği bulunmayan bir cihazda hızlı şarj etme işlemini gerçekleştirmek mümkün değil.
Kardeşim uygulamayı yükleyip kontrol edebilirsinki; uyguflama başladığında uygulamada ekrana filitreleme geliyor arkada çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor. lütfen türk yapımı uygulama biz yaptık destek çıkabilirsiniz . iyi forumlar....

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,165
Kardeşim uygulamayı yükleyip kontrol edebilirsinki; uyguflama başladığında uygulamada ekrana filitreleme geliyor arkada çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor.
Tamam da bu işlemi yapmak telefonun şarj olma süresini aşırı hızlandırmaz. Hiç hızlandırmaz demiyorum ama öyle aman aman bir hızlandırma olacağını düşünmüyorum. Ki bu tür işlevi olan başka bir uygulama olan Greenify de var zaten.
--- Gönderi Güncellendi ---
lütfen türk yapımı uygulama biz yaptık destek çıkabilirsiniz . iyi forumlar....
Umarım başarılı olursunuz. İyi forumlar dilerim. :)

Emre Budak

Doçent
Reaksiyon puanı
321
Nasıl olacak o. Bir uygulama sayesinde hızlı şarj? Sadece türk yapımı olduğu için destekliyorum.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,165
Nasıl olacak o. Bir uygulama sayesinde hızlı şarj? Sadece türk yapımı olduğu için destekliyorum.
Konudaki ilk mesajımda şunu yazmıştım. "çok çok arkaplanda çalışan uygulamaları durduracak".
Ve konuyu açan kişi de aşağıdaki mesajıyla bunu doğruladı. :)
Kardeşim uygulamayı yükleyip kontrol edebilirsinki; uygulama başladığında uygulamada ekrana filitreleme geliyor arkada çalışan gereksiz uygulamaları kapatıyor.

Anlayacağınız uygulama sadece bir miktar işe yarayabilir. Ama ufak bir miktar. Donanımsal olarak hızlı şarj yoksa cihazı hızlı şarj etmek mümkün olmayacaktır.

hasancan4141

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
desteğin için öncelikle çok tesekkür ederim. uygulamayı indirirsen zaten nasıl yapacağını anlamış olursun.

Death Mark

Guru
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
15,466
Öyle bir şey imkansız 3. parti uygulama ile sadece çalışan programları kullanımı kısıtlarsın kapatırsın hızlı şarj olayında telefona gelen elektrik akımının güçlü olması lazım bunda en önemli rol şarj adaptöründe ve kablodadır Örnek olarak galaxy note 8 bu hızlı şarj olayıda zaten kök yazılım ile kontrol edilebiliyor gelişmiş ayarlardan isteğe bağlı olarak bunu kontrol etme seçeneği var ancak dediğim gibi bu işler öyle kolay değil yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen