Android telefon arıyorum

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
400 tl butcem var android isletim sistemi olan tlf ariyorum tavsiye ederseniz ben samsung galax mini dusunmustum ama sizler ne tavsiye edersiniz? Sizlerin yorumlarina gore kararimi vercem.

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
Samsung Galaxy Gio.. 470 TL olması lazım..

1ruby1

Profesör
Reaksiyon puanı
37
400 TL'e Gio'dan iyi android telefon bulacağını sanmıyorum =) ondan önermemişler sanırım

ykaduman

Asistan
Reaksiyon puanı
4
gio bütçene göre biraz fazla ama galaxy mini alabilirsin o tam sana göre bence fiyat olarak

celalim93

Doçent
Reaksiyon puanı
2
ikinci el wildfire yada xperia x10 mini pro lara bir bak

sefto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Huawei IDEOS X5 fiyatına göre çok iyi ben almayı düşünüyorum şahsen

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8
LG optimus one. İncelemenizi tavsiye ederim kesinlikle çok iyi. Vatanbilgisayarda şuan 425 tl civarı.

ShadowFix

..........
Reaksiyon puanı
77
Galaxy gio 479 TL
http://www.hepsiburada.com/Liste/sa...ms5660&categoryId=371946&SKU=TELCEPSAMS5660-G

buda gio ile oynadığım oyun :D
Dead space
dead2.jpg

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
smartphone'lar arasında fiyata göre sıralama yapacak olursam 1. optimus me 2. galaxy mini 3. optimus one 4. galaxy gio. normalde galaxy gio optimus one'dan daha uygun fakat şu anda vatan bilgisayarda % indirim var ama galaxy gio yok. yada var ama promosyon dahilinde değil. ama optimus one indirimli satılıyor yani fiyatı 406 lira. galaxy mini mi optimus me mi dersen optimus me tavsiye ederim onun fiyatı da 327 lira. yok biraz daha iyi bir smartphone olsun dersen bütçen de yetiyo zaten optimus oıne tavsiye ederim. şu ana kadar şarj konusunda bir şikayet duymadım.

hasankem

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
smartphone'lar arasında fiyata göre sıralama yapacak olursam 1. optimus me 2. galaxy mini 3. optimus one 4. galaxy gio. normalde galaxy gio optimus one'dan daha uygun fakat şu anda vatan bilgisayarda % indirim var ama galaxy gio yok. yada var ama promosyon dahilinde değil. ama optimus one indirimli satılıyor yani fiyatı 406 lira. galaxy mini mi optimus me mi dersen optimus me tavsiye ederim onun fiyatı da 327 lira. yok biraz daha iyi bir smartphone olsun dersen bütçen de yetiyo zaten optimus oıne tavsiye ederim. şu ana kadar şarj konusunda bir şikayet duymadım.

Hocam bir çalışmada kullanılmak üzere yaklaşık 20 tane Android'li telefon almamız gerekiyor. Ancak hangisini almamız gerektiğine karar veremedik. Samsung ve HTC modelleri iyi gibi görünüyor. Fiyatı 500-800 arasında olan en iyi telefon hangisidir acaba?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim?

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
tamam otimus one biraz daha arastircam kullanan ark varsa yorumlarini bekliyorum artilarini eksilerini birde optimus one adroid market destekliyomu? Desteklemiyo diye yazi okudum arartirken bilgisi olan varsa paylasirsa seuinirim

blackmamba07

Profesör
Reaksiyon puanı
3
tamam otimus one biraz daha arastircam kullanan ark varsa yorumlarini bekliyorum artilarini eksilerini birde optimus one adroid market destekliyomu? Desteklemiyo diye yazi okudum arartirken bilgisi olan varsa paylasirsa seuinirim

kim demiş optimus one android market desteklemiyor diye. olur mu öyle saçma şey. smartphone'un menüsünde google market bulunuyor. oyun ve uygulamaları google marketten ücretsiz indirebilirsin.

---------- Post added at 15:15 ---------- Previous post was at 15:13 ----------

Hocam bir çalışmada kullanılmak üzere yaklaşık 20 tane Android'li telefon almamız gerekiyor. Ancak hangisini almamız gerektiğine karar veremedik. Samsung ve HTC modelleri iyi gibi görünüyor. Fiyatı 500-800 arasında olan en iyi telefon hangisidir acaba?

Yardımcı olabilirseniz sevinirim?

20 tane alacağınız için ben size fiyatı uygun olan smartphone modellerinden sırasıyla optimus me, galaxy mini, galaxy gio ve optimus one tavsiye eder. ama çalışmanın amacı hakkında yani cihazları ne için kullanacağınızın bilgisini verebilirseniz ona göre daha kolay tavsiyede bulunabilirim.

Headhunter

Doçent
Reaksiyon puanı
8

ilk alındığında gelmiyormuş galiba sonradan kendiniz yükleyeceksiniz. ama andorid 2.3 sürümüne yükseltilebiliyormuş ayrıca şarj konusunda da 1500mah batarya var ve kullananlar şarjı çok iyi gidiyor diyorlar. Benimde almayı düşündüğüm bir telefon

EzeLL

Asistan
Reaksiyon puanı
2
evet bende optimus one karar vermek uzereyim yorumlariniz icin tsk ederim herkese