Android Sürümü Sorunu !

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar telefonumun içinden bakınca android sürümü 2.3.6 yazıyor . Bende Play den bir oyun indirmek istiyordum oyun bu TIKLAYIN oradada android sürüm 2.3.3 ve üzeri yazıyor. Ben internete bağlanıyorum ve buraya girdiğimde cihazınız ile uyumlu değil diyor. Ne yapmam gerekiyor Bilgisi olan lütfen yardım etsin.

Tesekkürler !

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Cihazı yenilemen gerekiyor .:)

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
custom romlar felan işe yaramazmı ??

N3CAT1

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
144
Bir uygulama için sadece android versiyonu önemli değil. Cihazın donanımı da önemli. Cihazda GPS modülünün olmayışı, ekran çözünürlüğünün yetersiz oluşu, işlemcisinin eski versiyona sahip olması, ... vb etkenler uygulama yüklemelere engel oluyor. Çünkü uygulama çalışırken bu donanımlardan birine ihtiyaç duyuyorsa ve kullandığınız cihazda bu yoksa uygulama çalışmayacaktır. Google de bu sebeple indirmenizi engelliyor.

sdmh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bence sürümle alakası yok uygulama telefonla uyumlu değil

OnurFK

Profesör
Reaksiyon puanı
4
cihaz samsung galaxy y eğer custom rom işe yararsa denemek istiyorum ama custom romlar garantiyi bitiroyurmus

bana custom rom yüklemesini anlatabilecek en küçük ayrıntısına kadar jelly bean var android 4 o iyi gibi gözüküyor bana anlatabilecek varsa 5-10 dakika lütfen biri zaman ayırsın

Tesekkürler !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kardeşim hiç biriyle alakası yok tabletim var sürümü 4.1 7" ekranı var çözünürlüğü 1280x600 yani hard yüksek ama yinede cihazınız bu sürümle uyumlu değil diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonum galaxy ace 5830i. candy crush sagayı google playdan indirmeye çalıştığımda cihazınız uygun değil diyor. apk sını indirdim yüklemeye calıstım bu seferde uygulama yüklenmedi diyor. nasıl yaparım. nasıl yüklerm?

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Arkadaşlar telefonumun içinden bakınca android sürümü 2.3.6 yazıyor . Bende Play den bir oyun indirmek istiyordum oyun bu TIKLAYIN oradada android sürüm 2.3.3 ve üzeri yazıyor. Ben internete bağlanıyorum ve buraya girdiğimde cihazınız ile uyumlu değil diyor. Ne yapmam gerekiyor Bilgisi olan lütfen yardım etsin.

Tesekkürler !
kardeş şimdi oyunda android 2.3.3 yazar bu sürümle olan ve sistemi yeterli olan bir telefona yüklersin senin telefonun android sürümü yüksek oalbilir ama telefonun sistemi yetmezse yüne yüklemeyemessin...

Gokhaaaaaan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette bir çok portlama var araştırabilirsin. Mesela ben S5830İ(Samsung Ace) ile Temple Run,Subway Surfers oynadım ama orjinalı kadar sağlıklı olmuyor bu bilmelisin. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen Benimde 4.1.1 bazı oyunlara Aynı Hatayı veriyo.

3rsoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Mrb. andorid kullanan arkadaşlara bi kaç soru sormak istiyorum..Galaxy s2 kullaniyorum

1) güncelleme yapamiyorum. android sürümü 2.3.5 yaziyor..

2) Kiesle telefon arasinda baglanti yapamiyorum. degisik 3 pc de denedim olmadi.(bu bilgisayarda usblerden biri calişmadigi için yaziyor)

3) Telefonda rar dosyalarini indiremiyorum. bir kac program denedim yine olmuyor.
kiesle baglanti yapamadigimdan net üzerinden bu dosyalari almam lazm. sınavda bana lazm olacak

Şimdiden cvp verecek arkadaşlara tşk ederim..

melik.bck

Asistan
Reaksiyon puanı
13
Uygulama yükleme için gerekli olan tek şey android sürümü değildir. Senin sorunun büyük ihtimal senin işlemcinden kaynaklanıyor. Örneğin Galaxy Ace e Flash Player yüklenememesinin sebebi ARM11 tabanlı işlemcilerin Flash Player ı desteklemiyor olması.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Firmware indir ve ODIN ile flashlamayı kullanarak yazılımını yükleyebilirisn.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benim telefonum galxy ace 5830i yaklaşık 3 senedir kullanıyorum 2 gün önce telefonumun sürümü 2.3.6 idi bugün jely bean yükledim s3 romu android sürümü 4.2.2 oldu fakat buna rağmen bazı oyunları desteklemiyor ama kullananlar varsa 4.2.2 yi tavsiye ederim daha güzel yeni özellik vs. geliyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaslar GT-P1010 tabletim var . son surumu olan 2.2.1 surumu yuklu,fakat candy crush saga oyununu ındıremıyorum ( cihazınız bu surumle uyumlu degıl ) problemı ıle karsılasıyorum .. yardım edermısınız ? Tesekkur Ederim .

Zastow

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar GT-P1010 tabletim var . son surumu olan 2.2.1 surumu yuklu,fakat candy crush saga oyununu ındıremıyorum ( cihazınız bu surumle uyumlu degıl ) problemı ıle karsılasıyorum .. yardım edermısınız ? Tesekkur Ederim .

Kardeş Candy Crush 2.3'ten Aşagısına Yüklenmiyo. Senin Tablet 2.2 Yüklenmez.

Reaksiyon puanı
16,118
ram ve işlemcin uyumsuz olduğu için ;)

elimde bunu test etmek için denek netbook var android2.2 olan 256mb ram 2gb rom var bataryası bozuldu şuan masamda duruyor o batarya...
2.3.6 ne yapar denemek lazım odin'e nasıl tanıtçam,pcye nasıl bağlancağı meçhul...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar merhaba samsung 5830i ace kullanıyorum akbank direkt mobil uygulamasını sorunsuz kullanıyordum taki telefonu servise gönderene kadar yazılım güncellemişler artık uygulamayı indiremiyorum telefon uyumsuz falan yazıyor. telefonu değiştirmeden bu sorunu çözebilirmiyiz. şimdiden teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sürümle alakası yok görev yöneticisinde ram'in yüksek olması lazım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir uygulama için sadece android versiyonu önemli değil. Cihazın donanımı da önemli. Cihazda GPS modülünün olmayışı, ekran çözünürlüğünün yetersiz oluşu, işlemcisinin eski versiyona sahip olması, ... vb etkenler uygulama yüklemelere engel oluyor. Çünkü uygulama çalışırken bu donanımlardan birine ihtiyaç duyuyorsa ve kullandığınız cihazda bu yoksa uygulama çalışmayacaktır. Google de bu sebeple indirmenizi engelliyor.

Beyler eğer hicbiri olmuyorsa başkasının telefonundan indirin bu herhangi biri olabilir. Aplanız abiniz arkadasınız vb. Eğer başkasının telefonundan o uygulama iniyorsa bide o telefona appsaver indirin appsaver uygulamayı apk ye çeviriyo ordan indirdiğniz uygulamayı apk ye çevirip kendi sd card ınızı o telofana takıp sd card a gönderin sonra sd cardı kendı telefonunuza takın dosyalara girin kur `un uygulamayı yükler ama bu probleminizi gecici süre için çozer . Ben mesela yaptım oldu .

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bende galaxy y var. facebook uygulamasını kullanıyordum. şimdi ise android sürümü desteklemiyor yazıyor. ne yapmam lazım lütfen yadım edin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benim telefonum un surumu 4.2.2 ram yuksek cozunurluk iyi model samsumg galaxy grand neo (gt-ı9060) peki o halde rival kingdoms:age of ruin i niye indirmiyo tabletim galaxy tab 3 hersey mukemmel surum 4.2.2 ama tablete iniyo ve oynaniyo telefona mobogenie den apk yi atip kuruyom ekranin benek benek siyah oluyo sorun neee tabletten cok zor oynaniyo kasiyo tel mutis ama inmiyo cildircam herseyi yaptim ol artik ve guncelleme ile oyun duzelir mi