Android Sürüm Düşürme

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
2
Telefonum LG Leon. Almakla hata yaptım. Neyse... Android 5.0.1 kullanıyorum. Sürümümü nasıl düşürebilirim. ROOT gerekli midir?

Yeşil Okçu

Profesör
Reaksiyon puanı
1,811
Düşürmek istediğiniz sürümün romunu bulursanız işleminiz gerçekleşir . Root a gerek yoktur .

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Model numarasına uygun kdz dosyasını indirip lgflashtool ile flaslayın root gerektirmez bu işlem.

Reaksiyon puanı
2
Bakın cevap verdiniz. Tamam teşekkürler. Fakat benim gibi az bilen birisine böyle bir şey dersen anlamaz. Nitekim anlamadım da.
Bu cevaplara hiç bilmeyenlerde bakacak. ''Şöyle şöyle...'' diyip kestirip atacaksanız hiç cevap vermeyin.

Eğer cevap verecekseniz insanlara yardım edecek bir şey olsun. ''Ben bir şeyler biliyorum.'' demek için cevap vermeyin.

edit: Zaten Türkiye'de bu tarz şeyleri internet üzerinden araştırmak oldukça zor. Ben şu an Yandex'e 'kdz' yazıyorum, Karadeniz ile ilgili projeler falan çıkıyor. Dolayısıyla sizin daha açık olmanız lazım. Eğer yardım edecekseniz, çok fazla detay olmadan da olsa adım adım anlatmak.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
Bakın cevap verdiniz. Tamam teşekkürler. Fakat benim gibi az bilen birisine böyle bir şey dersen anlamaz. Nitekim anlamadım da.
Bu cevaplara hiç bilmeyenlerde bakacak. ''Şöyle şöyle...'' diyip kestirip atacaksanız hiç cevap vermeyin.

Eğer cevap verecekseniz insanlara yardım edecek bir şey olsun. ''Ben bir şeyler biliyorum.'' demek için cevap vermeyin.

edit: Zaten Türkiye'de bu tarz şeyleri internet üzerinden araştırmak oldukça zor. Ben şu an Yandex'e 'kdz' yazıyorum, Karadeniz ile ilgili projeler falan çıkıyor. Dolayısıyla sizin daha açık olmanız lazım. Eğer yardım edecekseniz, çok fazla detay olmadan da olsa adım adım anlatmak.
Başlıkta belirtseydiniz bilmediğinizi. Root gereklimi diye bitiyor yazınız biz müneccim değiliz nerden bilelim bilmediğinizi..

Reaksiyon puanı
2
O zaman tekrarlıyorum.

1) Önceki sürüme geçsem telefonum hızlanır mı
Eğer hızlanırsa:
2)Telefonum LG Leon
3)Sürümüm Android 5.0.1
4) Bir önceki sürümlerden en kullanışlısına geçmek istiyorum.

Teşekkürler.

Süleyman Alkan

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
815
O zaman tekrarlıyorum.

1) Önceki sürüme geçsem telefonum hızlanır mı
Eğer hızlanırsa:
2)Telefonum LG Leon
3)Sürümüm Android 5.0.1
4) Bir önceki sürümlerden en kullanışlısına geçmek istiyorum.

Teşekkürler.
Herzaman en güncel sürümü kullanmak daha avantajlıdır güncellemeler çogu zaman güvenlik ve hata düzeltmeleri içerir son olarak hız artışı olmaz eski sürüme dönünce.

Reaksiyon puanı
16,118
5.1.1 yap o daha iyi tabletim de o var yok istemiyorm dersen servise ver onlar halleder.